2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وووی استرس دارم😅😅

استرس چیرو داری گل پسرم ناراحت میشه زود باش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بچه ها میتونم جگر مرغ محلی که هورمون اینا اصلا نخورده رو بخورم؟

اگه ویار داری یه ذره بخور اعظم جون ولی زیاد نخور

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728

[QUOTE=90745100]بچه ها میتونم جگر مرغ محلی که هورمون اینا اصلا نخورده رو بخورم؟[/QUOTE

بخور نوش جونت من سر هر دوتا بچم هرچی که بگی خوردم یعنی هرچی دلم میخواست میخوردم خدا شاهده....... بچه هامم ماشالا عین گلن هر دوتارم با یه اقدام باردار شدم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
حالا دیدی  تو زود بی بی زدی.صبر کن ان شااله دو سه روز دیگه مثبت میشه فدااای چشاات شم😍😍

خدا نکنه عشقم ،من فدات 

توکل به خدا

من دقیقا ۶ اردیبهشت پریود شدم و ۱۷ و ۱۸ اقدام داشتم.

امروز از اولین اقدامم ۱۴ روز گذشته،دیگه نمیدونم چی بشه😇😇😇😇امیدوارم که انتظارم این ماه تموم شده باشه❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ان شاااله یکی دو ماه دیگه نقشه ات رو عملی میکنی فاطمه جووون😍😍

یکی دوماه که زوده عشقم

ولی ممنونم از دعات مخصوصا الان که یه مامان جدیدی😍

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
عزیزم زود زدی ان شاءالله بارداری 

فدات بشم عزیز دلم 

التماس دعا،

دعاهای زیبا و از ته دلت و ارام بخشت ❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خدا نکنه عشقم ،من فدات  توکل به خدا من دقیقا ۶ اردیبهشت پریود شدم و ۱۷ و ۱۸ اقدام داشتم. امر ...

ایشااله دو سه روزم صبر کن  ان شااله مثبت میشه تا اونموقع عشقم😍😍ناامید نباش عزییزم

بچه ها میتونم جگر مرغ محلی که هورمون اینا اصلا نخورده رو بخورم؟

زیاد نخور چون جگر سرشار از ویتامین ا هست و برای جنین زیاد خوب نیست

بخور ولی زیاده روی نکن عشقم

نوش جون خودت و گلپسری❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
وای مهتاب زود باش شروع کن به خریدات دیگه  چه مامان صبوری  من لحظه شماری میکنم جنسیتش مشخ ...

دست و بالم بسته اس خب نه بیرون میرم نه خرید همش تو خونه ام. شوهرم و مامانمم هنوز کاری نکردن. دیگه بعد ماه رمضون میگم شروع کنن ولی دکتر گفته خودم نهایتا ۱ ساعت میتونم برم واسه خرید و اینا. ..

2706