2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017044 بازدید | 355185 پست
آخه تحت نظریه دکترطب سنتی بودم ،دوره اش سه ماهه بود،چندوقت پیش داروهاش تموم شد ولی باردارنشدم،ازاون ...

عزیزم هرچقدرم طب سنتی خوب باشه بارم علم طب نوین ندارن که

الان هیچ علم سنتی نمیتونه نازایی رو درمان کنه

اما علم میتونه 

پس حتی یکبارم شده یه دکتر برو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایا قسمت میدم به بزرگی عظمتت موقع اذانه ازت میخوام هیچ امیدی نا امید نشه .تمام منتظرا نی نی بشینه تو دلشون  .فاطمه جان.ماهور جون.بنیتا خانوم .رز عزیز.گلدونه جون.وبقیه منتظرا وا همچنین خود من 🤲🤲🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
بخوام برم دکترودارومصرف کنم ،بایدتابعدماه رمضان صبرکنم ،ولی من خیلی امیدوارم همش میگم تااون موقع بار ...

ان شالله

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام خانومای گل  خیلی استرس دارم،از دلهره نمیدونم چکار کنم،دعا کنید باردار باشم،فقط صحیح و سال ...

عشقم انشالله که بی بی مثبتت رو‌میزاری این هفته برامون 

استرس نداشته باش عزیزم اصلا خوب نیست

مال منم تو ان تی دقیقا اینجوری گفت  گفتم جنسیت گفت مشخص نیست کوچیکه یه کم ابروهاش جمع کرد و گف ...

واييي الهي دورش بگردم پس اختمال داره قيز باشه اوخيييي 

جيگر مننننن

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اگه بتونم حتما ، اون دمنوشی که گفتی روهم موقع پریودی میخورم که میخکم داره

انشالله که به احترام این ایام عزیز دیگه پریود نمیشی ته نه ماه بعد

اینم اثر گل پسرته😁😁

نه بابا بازم به اينا نيست فك كنم دختر باشه😍😍 چون جفتمم قداميه احتمال زياد دختره ديگه😍😍😍

وای بهار نگو که حال منم خیلی خرابه  واقعا کی تموم میشه آخه  توی اداره هم بدتر میشم دلم م ...

اعظم سعي كن اصلا معدتو خالي نزاري من وقتي معدم خاليه به اين روز ميفتم ميل به غذا ندارم ولي چون معده خاليه عذاب ميده 

اصلا به هيج وجه نزار معدت خالي بمونه

آره واقعا،فقط مهم سلامتیه  که انشالله همه ی نی نی هاسالم و سلامت باشن 😍😍😊😊

انشالله عزيز دلم 

انشالله دوقلو ني ني قسمت خودت عزيزم 

يهو حس كردم دوقلو باردار ميشي🙈

اینم بگم شوهرم وضعیتش افتضاح بود ولی از من به تو نصیحت من هم راه ناباروری رفتم همه شقط مکرری شوهرت ب ...

ممنونم دوست عزیزم 

❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم هرچقدرم طب سنتی خوب باشه بارم علم طب نوین ندارن که الان هیچ علم سنتی نمیتونه نازایی رو درمان ...

دکترکه رفتم وعکس ازرحمم گرفتم وکلی دارومصرف کردم ولی نشد ،بعدم سریه موضوعی دیگه ازدستم دررفت نشدبرم ،بعدشم که طب سنتی رفتم ، انگاردوباره بایدبرم دکتر 

2706