2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013676 بازدید | 355184 پست
فدات شم عزيز دلم  جوجه دختر پسريشو نشون نداد و منو همچنان منتظر گذاشت😕 انشالله همه ني ني ها ...

ان شاا... هر چی که دلت میخواد اون بشه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مباااااارک باشه حنانه جون 😍😍😍😙😙😙 وااای عزیزم خیلی واست خوشحال شدم😍😍 خداروشکر که حاجت روا شدی ...

مرسی عزیییز دلم .ان شاااله پسر گلت سالم و سلامت بیاد بغلت زینب جان😍😍از دعاهای شما دوستای گلم بود😢

2731
بعد بنظرت من فردا بی بی بذارم معلومه یا وایسم تا موعد پریودیم ؟؟ 

بذاری هم منفی باشه نا امید نشو چون برا بعضیا دیر بالا میره از جمله خودم با اینکه سه روز مونده به موعد هاله انداخت ولی حتی چهار روز بعد موعد هم بتام ۵۸ بود هر روز منتظر خونریزی بودم که بتا بالا نمیره

مرسی الدوز جان خدا ان شااله نی  نی نازت رو حفظ کنه😍😍😍 نه عزیزم بچه ی دوممه.یه دختر دارم

ان شاا... به سلامتی بغلش کنی و جنسیت دلخواهت باشه و دوران باردای عالی بگذرونی

انشالله نسرین جان❤️❤️❤️

عزیزدلم ان شالله امروز خوش خبر باشی عشقم  ما منتظرت هستیم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
پس چرا من تا حالا حسش نکردم😣😔 یعنی  تکون خورده و من حواسم نبوده !! دعا کنید نی نی  منم ت ...

عزیزم نگران نباش حتما تو هم چون فکر نمیکردی که نی نیه متوجه نشدی از امروز دقت کن یه چیزایی شاید فهمیدی

من حالت طاق باز میخوابیدم تکون میخورد الان دو هفته میشه نشستنی ایستادنی به پهلو خوابیدنی همش درحال وول خوردنه

2738
وااااااااااااای خداااااااااایا ......حنانه خوب ومهربون مامان شدددده.....تبریک به خودم .تبریک به شما. ...

ممنون از ابراز احساساتت عزیییییزم😍😍😍ان شاااله خیییلی روزیه خودت  مهربووون😍

لابد بچه ی من خیلی مقیده قانون و ضابطه هاست منتظر تو 18 هفته تکون بخوره😂😂 😞 

باشه خانومی هر بچه ای خصوصیت خودش داره نگران نباش تا هفته ۲۰وقت هست

واییییییی حنانه جون تبریکککککک  خیلییییی خوشحال شدم برات خیلییییی خداروشکرررر  انشالله ...

ممنون عزیییز م😍ان شاااله گل دختر به سلامتی بیاد تو بغلت گلم.بهترین ها رو از خدا برات میخوام خانومی😍😍

ان شاا... به سلامتی بغلش کنی و جنسیت دلخواهت باشه و دوران باردای عالی بگذرونی

قربووون محبتت عزیزم.منم ارزو میکنم بهترینها برات رقم بخوره😘

راستی الدوز جان کی ان شاااله وقت سونو داری؟

باشه خانومی هر بچه ای خصوصیت خودش داره نگران نباش تا هفته ۲۰وقت هست

اولدوز ایکاش زودتر یه سونوی معتبر بری ببینیم جنسیت واقعا دختره ؟من شک میکنم میگم اون اشتباه کرده 

ان شاءالله که حتما اشتباه کرده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
قربووون محبتت عزیزم.منم ارزو میکنم بهترینها برات رقم بخوره😘 راستی الدوز جان کی ان شاااله وقت سونو ...

وقت که نه ولی به دلم افتاده یه بار دیگه هم برم سونو اونم اگه هفته ۲۴ تموم کنم میشه ۱۳ خرداد 

وگرنه چون همینجوری میرم هر وقت برم میشه

2706