2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
بچه ني نيم بريچ و قداميه واي خدا دكتر انقدر زد به شكمم تنبل تكونم نميخورد😂😂😂😂 گفتم جنسيت؟گفت اص ...

عزیزم خدا رو شکر نی نی خوشگلت دیدی سالم بود من بعد از ظهرا نت ندارم فقط به خاطر تو با داده گوشیم وصل شدم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
برادرم حاج محمد بدر حافظ و قاری قران بود مدیر جشنواره های قرانی و‌برگذار کننده کرسیهای تلاوت قران ...

آخ عزييييزم😢😢😢

خدا رحمتشون كنه از خدا مي خوام يه پسر ماه و خوب و با خدا مثل برادرت قسمتت كنه و عمر با عزت و طولاني بهش بده

الهي آمين❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها تو رو خدا واسم دعا کنید این بار همه چی به خوبی پیش بره و نی نیم کنار همه ی نی نی های دنیا&nbs ...

انشالله عزیزم سالم و سلامت باشه و قلبش واست ۱۲۰ سال بتپه 

تیکر آبیت را بذار 😍

پسر دیر تکون میخوره . کاری به نوشته های اینترنت نداشته باشید تجربه ی قدیمیا مهمتره😊😉برای  ما ...

نمیدونم والا خاله م دوتا دختر داره سومیش پسره اونم میگه پسر زودتر حس کرده

همکارمم بچه اولشه پسره و در حالی که هم چاقی شکمی زیادی داره هم جفتش قدامیه خیلی زود حسش کرده خودمم که سر دخترم همون ماه ۵ حس کردم ولی تو این که اینم دختره هفته ۱۱

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عززززززززززززیزم مباااااااااااااارک باشه به سلامتی❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم خدا رحمت کنه برادر بزرگوارت رو،انشالله که گل پسری بیاد و جانشین دایی عزیزش بشه با عمری۱۲۰ ساله🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740
آخ عزييييزم😢😢😢 خدا رحمتشون كنه از خدا مي خوام يه پسر ماه و خوب و با خدا مثل برادرت قسمتت كنه و ع ...

مطمئنن همینطور  میشه با این قلب و نیت پاک مامانش من مطمئنم علی رام یه پسر عشقی میشه با خدا و سرباز امام زمان ان شالله .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بهااار جوون تبریک میگم خواهر گلم.ان شاااله که حالتون همیشه عالی باشه و لبتون خندون.😍😍خدا حفظش کنه ...

ممنونم جيگرممممم ديدي گفتم دلم برات روشنه خانوم خانوما 

ديدي گفتم آقا پسرمون تو دلته ديديييييي

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها 

همگی فاتحه ای میخونیم برای شادی روح برادر فاطمه جون(حاج‌محمد بدر)❤️❤️❤️❤️

عکسش هم دوست داشتی بذار خانومی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم خدا رحمت کنه برادر بزرگوارت رو،انشالله که گل پسری بیاد و جانشین دایی عزیزش بشه با عمری۱۲۰ ساله ...

مرسی عشقم همینطور برای خودت ارزومند یه گلپسر نازم❤️

این هفته نوبت بی بی شما هم هست منتظرم مثل نرگس خوشحالمون کنی رز عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام من سوم خرداد موعد پریودیمه بعد الان از دیروز دل درد دارم کمرم کمی درد میکنه احساس میکنم سرگیجه دارم بعد فک میکنم پریود شدم میرم دستشویی نشدم ی چیز سفید رنگ بوده بنظرتون ماله اینکه نزدیک پریودمه یا چی ؟؟ 

بچه ها  همگی فاتحه ای میخونیم برای شادی روح برادر فاطمه جون❤️❤️❤️❤️❤️

عززززززیزدلم خدا حافظ عزیزانت باشه❤️❤️❤️❤️

ممنونم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706