2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
خدارو صد مرتبه شکر ک صحیح و سالم.. واقعا جنسیتش هفته بعد قطعی مشخص میشه هنوز ک زوده

قربونت بشممم من عزيزم 

خداروشكر واقعا يه وضعي بودم 

ميگفتم فقط سالم باشه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

نرگس جانم مبارکت باشه عزیزم الحمدالله تعبیر خوابت شد عشقم چقدر صدقت صافه خوش بحالت .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهت تبریک میگم خوش به حالت رفتی و سالم بودن نی نیت رو دیدی من خیلی استرس سلامتیش رو دارم برام ...

عزيز دلم انشالله سالمه نگران نباش فقط از بارداريت لذت ببر😘

2728

الهي شكر 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
مبارک دلت باشه بهار جون. ایشالا به سلامتی بغلش کنی. فقط نمیگم بترسیاااااا مراقب طول سرویکست باید باش ...

ممنونم عزيز دلم 

آره مهتاب خودم نگرانشم مطمئنم دكترم ميگه بيا سركلاژ😭

2740
خدااااروشکررر😭😭😭 بچه هااا ان شاااله همتون خییییلی زود مامان بشیییید😭😭به حق این روزای عزیز

وايييي نرگس ديدي واي خدا حونم شكرتتتتت 

واي خيلي خوشحال شدم خيلي تبريك ميگم عشققققمممم

من نی نی دااااارم😭😭😭😭

نرگس جان من الان دو سه روزه درگير يه كاري بودم نمي تونستم اصلا اينجا دو كلمه تايپ كنم

فقط مي خوندم و لايك ميكردم

ديدم كه نوشتي خدايااا با استيكرات گفتم نرگس بارداره

خدايا شكرت، خيلي خيلي خيلي خوشحالم

انشالله كه ني نيت اينبار صحيح و سالم مياد تو بغلت و همه ي روزاي بد گذشته يادت ميره عزيزدلم

تو اين حال خوبت من و هم دعا كن دوست قشنگم❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
خدااااروشکررر😭😭😭 بچه هااا ان شاااله همتون خییییلی زود مامان بشیییید😭😭به حق این روزای عزیز

اينقدر خوشحال شدم كه احساس كردم خواهرم اين خبر خوبو بهم داده واقعا شدت خوشحاليمو توي پيام نميتونم بهت برسونم عزيز دلممممممم تورو خدا مواظب خودت باش خدا نگهدار خودتو ني ني ناز تو شكمت جنسيتش هم هر چي باشه شكررررررررررر♥️🌺♥️🌺♥️♥️🌺🌺♥️🌺♥️🌺

♥️
2706