2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
احتمال زیاد ازمایش نشون میده اگر ازمایشگاهت مجهز باشه ببخشید فرق ای یو ای با ای وی اف چیه

اره آزمايشگاه خوب ميرم انشاالله

(اي يو اي )سادست روز اول سيكل ميري سونو براي بررسي تخمدان و رحم اگه كيست نباشه دكتر دارو ميده حالا بسته به اين كه تنبلي داري يا نه من نداشتم فقط لترزول داد بعد ١١سيكل رفتم باز سونو وقتي فولي خوب باشه آمپول آزاد سازي ميده و روز iuiرو تعيين ميكنه اونجا هم از مرد اسپرم رو ميگيرن شستو شو ميدن و بعد  داخل رحم ميريزن 

ولي آي وي اف روز اول سيكل ميرن  آمپول با دوز بالا ميدن براي داشتن بيشتر تخمك و هر دو سه روز بايد سونو بشيم كه ببينن فوليكول چطوره و بعد روز تخمك كشي رو تعيين ميكنه دكتر و همه تخمك هارو ميكشه با بيهوشي و اسپرم هم ميگيرن و لقاح رو انجام ميدن و جنين آماده ميشه اگه هايپر نشي همون ماه انتقال ميدن اگر نه دو ماه بعد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
لطف ميكنيد. زن داييم يك سال بود باردار نميشد. از وقتي باردار شدم انقدر دعاش كردم كه الان ١٠ هفته دو ...

ای جانم خدا کنه منم دوقلو یا سه قلو باردار بشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره آزمايشگاه خوب ميرم انشاالله (اي يو اي )سادست روز اول سيكل ميري سونو براي بررسي تخمدان و رحم اگه ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم

انشالله که چهارشنبه جواب ازمایشت مثبته و‌شما هم تیکر دار میشی❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اره آزمايشگاه خوب ميرم انشاالله (اي يو اي )سادست روز اول سيكل ميري سونو براي بررسي تخمدان و رحم اگه ...

حالا هایپر چیه؟

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
حالا هایپر چیه؟

وقتي دوز داروها بالاست احتمال داره خيلي بيشتر فوليكول داشته باشيم مثلا ١٥به بالا و به اصطلاح ميگن هايپر يعني شكم آب مياره و دكتر  دستور تغذيه ميده و دو ماه استراحت ميده و جنين رو فريز ميكنن و بعد دوماه انتقال ميدن  عزيزم 

هايپر رو دكتر تشخيص ميده

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی از توضیحاتت عزیزم انشالله که چهارشنبه جواب ازمایشت مثبته و‌شما هم تیکر دار میشی❤️❤️❤️

مرررسي عزيزم محتاج دعاي همگيتون هستم 🌺🌺

وقتي دوز داروها بالاست احتمال داره خيلي بيشتر فوليكول داشته باشيم مثلا ١٥به بالا و به اصطلاح ميگن ها ...

ممنون گلم ان شاءالله به حق خط خط قرآن بارداری🤲🤲🤲🤲🤲🤲

2740

ممنون مامان هديه عزيز انشاالله شما هم زود زود صاحب يه پسر تپل بشي🤲🏻🌺🤲🏻

ممنون مامان هديه عزيز انشاالله شما هم زود زود صاحب يه پسر تپل بشي🤲🏻🌺🤲🏻

ان شاءالله

مامان هديه امروز من خيلي پهلوهام و نافم درد ميكرد ميشه از نشانه هاي بارداري باشه 😬😬

مامان هديه امروز من خيلي پهلوهام و نافم درد ميكرد ميشه از نشانه هاي بارداري باشه 😬😬

بله پهلو درد یکی از نشانه های بارداریه.ولی تا چهارشنبه خودتو به یه چیزی سرگرم کن بیخیال باش فقط کار سنگین نکن نزدیکی و پله ام رعایت کن چیزای قاعده آور هم نخور.الهی که حاجت روا بشی عزیزم

بله پهلو درد یکی از نشانه های بارداریه.ولی تا چهارشنبه خودتو به یه چیزی سرگرم کن بیخیال باش فقط کار ...

ممنون عزيزم خيلي مواظبم 🥰🥰

ممنون عزيزم خيلي مواظبم 🥰🥰

👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲👼👼🤲🤲🤲🤲🤲🤲