2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
دوست دخترم چند روز پیش برادرش بدنیا اومده با مادرش تو مدرسه اشنا شدیم ..میگفت بچه رو دادیم بغلش از ب ...

نه نمیزارمش , خودم حساسم رو نوزاد , فقط حرف خودش بوده .

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت نميشه عزيزم ولي اصلاً نميگذره، دوست دارم چشام رو ببندم و باز كنم ببينم دوماهي گذشته، زندگيم از ...

عزیزم منم این روزها رو داشتم 

همه این حالت هات رو به اضافه هماتوم.

تکون میخوردم بزرگتر میشد 

حتی پله ها رو هم همسرم بغلم میکرد  

اما همه اون روزها گذشت .

ان شاالله برای شما هم به سلامتی سپری بشه  .😍😍😍😍و نی نی نازت  صحیح و سالم بیاد بغلت.

2728

سلام خانوم های  مهربون شما چقدر به خوابهایی که آدم برای جنسیت بچه میبینه معتقد هستین ؟؟

من چند ماه پیش خواب دیدم که تو خواب یکی از اقوام بارداره بعد بچه اش پسره وتو خواب به من میگن بچه تو دختره دوباره چند روز پیش خوابم به یک شکل دیگه تکرار شد که میفهمیدم بچه اون پسر هست وبچه من دختر اون فامیل ما بارداره وبچه اش پسره من تا به حال اقدامی نداشتم برای بچه الان فعلا بچه نمیخواهیم ولی درآینده یعنی بچه ام دختره یعنی تلاشی برای پسر دار شدن نکنم ؟؟

كلاً دوتا دونه اندازه عدس

عزیزم پس اثر اون دوتا دونه نیست !!😁😁  مگه چقدر میتونن اثرگذار باشن !! خیلیا کل بارداری میخورن و چیزی هم نمیشه 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ندیدم سوالت رو عزیرم.بچه ها اگه بتونن حتما کمکت میکنن ناراحت نشو تبسم جان

عزیز ناراحتیم از اینه سه چهار نفر که میدونم در حال استفاده هستن اومدن و پیام دادن اما جواب ندادن این یعنی بی توجهی

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
قرص مدروکسی پروژسترون رو بیشترکسایی که پریود نامنظم دارند استفاده میکنند .برای بارداری هم استفاده می ...

مرسی مهربون

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
سلام خانوم های  مهربون شما چقدر به خوابهایی که آدم برای جنسیت بچه میبینه معتقد هستین ؟؟ من چند ...

نمیدونم من که خودم همیشه خواب دیدم پسر دارم از همون دوران مجردی ولی الان دوتا دختر دارم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیز ناراحتیم از اینه سه چهار نفر که میدونم در حال استفاده هستن اومدن و پیام دادن اما جواب ندادن این ...

عزیزم ناراحت نشو شاید پیامت را تدیدن اگه میدونی که استفاده میکنن رو پستشون ریپلای کن 

من اصلا قبل بارداری استفاده نکردم‌ و طریقه استفاده اش را نمیدونم بعد بارداریم لکه بینی قهوه ای داشتم دکتر روزی یکی نوشته شیاف پروژسترون استفاده میکنم 

قرص دوفاستون هم همین کار را میکنه 

عزیزم اینجا انقد بحث تو بحث میشه گاهی سوالت دیده ننیشه رو پست ها بچه ها ریپلای کن یا تگشون کن با @ 

عزیز ناراحتیم از اینه سه چهار نفر که میدونم در حال استفاده هستن اومدن و پیام دادن اما جواب ندادن این ...

تبسم جون 

سوالت راجع به چی بوده خانوم؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

عزیزم منم نمیدونم چی هست واگرنه جوابت میدادم چون من دارو اصلا استفاده نمیکنم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
تبسم جون  سوالت راجع به چی بوده خانوم؟؟

مرسی عشقم حنانه جون جواب داد 💋💋💋💋

عزیزم منم نمیدونم چی هست واگرنه جوابت میدادم چون من دارو اصلا استفاده نمیکنم

ممنون💋💋💋

2706