2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013671 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=87752515]ممنون شما رژیم گرفتی کاری برای پسر دار شدن انجام دادی😃[/QUOTE

آره گلم تحت نظر دکترو دارو گیاهیم تا ببینم مصلحت خدا چی هستش

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها اخروقت نوبت دارم  باید شوهرم بیاد فککنم تا نه شب طول بکشه

به سلامتی 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
[QUOTE=87752515]ممنون شما رژیم گرفتی کاری برای پسر دار شدن انجام دادی😃[/QUOTE آره گلم تحت نظر دکتر ...

انشالا خدا خودش برامون بخواهد😊

نه این میشود 😔نه آن میشود😔 هرآنچه خدا خواست همان میشود😍😍😍😍
عزيزم حالت بده دخترتو ميتوني بهش برسي ؟ناراخت نميشه از اين كه همش بيحالي؟ چند سالشه  من يه است ...

فقط واسه دخترم خيلي ناراحتم، مياد پيشم ميگه مامان چرا حالت بده، زنگ ميزنه به شوهرم ميگه بيا مامانو ببريم دكتر حالش بده

غذا هم كه مامانم درست ميكنه واسم مياره، سه سال و نيم هست، واقعاً دوران خيلي سختي رو ميگذرونم خدا شاهده كه خيلي دارم زجر ميكشم

2738
ايشالا زود بگذره  زنجبيل بخور برا تهوع خوبه  سيرابي هم همين طور شكلات نعنايي هم خوبه تو ...

باورت نميشه عزيزم ولي اصلاً نميگذره، دوست دارم چشام رو ببندم و باز كنم ببينم دوماهي گذشته، زندگيم از دستم دراومده، خونه كثيف، ظرفارو شب شوهرم ميشوره، اي خدايا كمكم كن😔

فقط واسه دخترم خيلي ناراحتم، مياد پيشم ميگه مامان چرا حالت بده، زنگ ميزنه به شوهرم ميگه بيا مامانو ب ...

اي واي عزيزم 

منم سر دخترم همين طوري بودم ،اصلا خودم نميتونستم غذا درست كنم 

الانم ميترسم دوباره بد ويار باشم دخترم اذيت شه

باورت نميشه عزيزم ولي اصلاً نميگذره، دوست دارم چشام رو ببندم و باز كنم ببينم دوماهي گذشته، زندگيم از ...

راست ميگي عزيزم اصلا نميگذره 

الان اينجوري گفتي كاملا ياد خودم افتادم 

منم مثل آدماي مريض بودم كه خوب نميشدم

فقط واسه دخترم خيلي ناراحتم، مياد پيشم ميگه مامان چرا حالت بده، زنگ ميزنه به شوهرم ميگه بيا مامانو ب ...

عزیزم این دوران سخت و خیلی بد رو باید بگذرونی , هیچکی اندازه من اینقدر بدویار نیست , من تازه کمی خوب شدم . 

فقط سختیش همین سه ماهه اول هست . منم دخترم خیلی ناراحت میشد برام و همش میگفت مامان کی دیگه خوب میشی , چرا اینجور شدی . من به حد بستری هم رسیدم 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706