2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
خیلی خبلی مبارکه،انشالله به سلامتی بیاد بغلت گل پسرت😍😍😍 امیدوار شدم،چون فکر میکردم واریکوسل بیشت ...

اقدامام هم به صورت سجده ای بود و همیشه اول من ا ر ض ا میشدم و میونه ای با شستشو با جوش شیرین و اینا نداشتم، آخه شنیدم این کارا باعث تضعیف یا از بین رفتن اسپرم میشه

مرسی عزیز ددلم  راستی گل پسرت چطوره ؟

پسرم خوبه خاله خدا رو شکر الان خیلی دوران شیرینی داریم مخصوصا که الان مدت کمی با هم هستیم سعی می کنم تمام 4-5 ساعت که با من و بیدار فقط  باهم بازی کنیم خوش بگذرونیم

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرم خوبه خاله خدا رو شکر الان خیلی دوران شیرینی داریم مخصوصا که الان مدت کمی با هم هستیم سعی می کنم ...

مرخصیت نه ماهه ؟ 

میخوای پیش کی بذاریش ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم هزینه سونو انومالی چقد شد؟ ازمایش هم داره؟ سن نینی چقد بود؟

هزینه سونو آزاد ۲۸۵ تومن شد، آزمایش هم داشت که باید تا پایان ۱۷ هفته انجام بشه که با توجه به آزمایش غربال اول که مشکلی نبود دکتر من گفت نیازی نیست کلشو انجام بدم و فقط یک فاکتورشو برام نوشت و ۳۵ تومن شد.

سن نی نی ۱۹ هفته بود در صورتیکه باید با حساب ان تی ۱۸ هفته و ۴ روزم میشد.

یعنی ازمایشو دوهفته پیش انجام دادی و سونو رو امروز؟ نمیشه دوتاشو ۲۰ هفته انجام داد؟

والا دکتر گفت تا ۱۷ هفته ۵ روزه میتونم آزمایشمو انجام بدم و از ۱۸ هفته به بعد سونومو انجام بدم که منم طبق گفته خودش پیش رفتم.

مگه دکترتون براتون ننوشته کی انجام بدین؟؟

2740
دکترم کل فروردین رو نبود الان که اومده تازه میخوام برم دکتر واسم بنویسه

سعی کن زودتر بری دکتر، البته معمولا دکترا آز غربال گری دوم رو نیازی برای انجامش نمیدونن فقط آنومالی رو میگن باید انجام داد، حالا شاید نظر دکتر شما هم همین باشه.

الهی قربونت بشه خاله چقد نازی خوش خنده ی من 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋عزیزم ان شاءالله نامدار باشن آرش کوچ ...

قربونت بشم مهربونم، کوچیکته 

ان شالله قسمت خودت بشه یه پسر ناز و خوش اخلاق 🤗

ممنونم از دعاهای قشنگت...لطف داری

ماشالله به هدیه جون ناز خودت😍😘

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سعی کن زودتر بری دکتر، البته معمولا دکترا آز غربال گری دوم رو نیازی برای انجامش نمیدونن فقط آنومالی ...

عزیزم شما چرا تیکرت صورتی بود؟علائمت به دختر میخورد؟یا حست بهت اشتباه گفته بود 

وای عزیز دلم 😍😍😍😍😍😍دلم براش ضعف رفت ،خدا حافظ و نگهدارش باشه🤲😘

سلام مامان ستایش عزیزم

خیلی دلم براتون تنگ شده بود...

خدا دختر نازت رو حفظ کنه و یه پسر ناز و مامانی قسمتت بشه که لحظه به لحظه دلت براش ضعف بره ان شالله 🙏 💕 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
😍😍😍😀😀 ای جااان جااان زنده باشی الهی ارش نااازم😚😘😀

قربونت بشم خواهر مهربونم 💞 

ان شالله عکس پسرت رو بذاری ماهم کیف کنیم براش🙏😍😘💞

2706