2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام redجان شما باردار شدید من چرا متوجه نشدم چند وقته،عفونت وزخمتون درمان شد شرایطم وسنم مثل شماس ...

عزیزم من زخم و عفونت رو چندین ماه بود ول کرده بودم حتی دکتر که میرفتم اصلا این موضوع رو نمیگفتم چون سه ماه مداوم دارو مصرف کردم و نشد 

آره گلم دارو لتروزول و سینال آف داده بود و بعد اقدام پروژسترون 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من از صبح نبودم چ خبرهای خوبی بوده تاپیک🤩🤩🤩 تبریک میگم اعظم جان خدارو شکر که شماروهم تیکردار دیدم

مرسی افسانه جونم فدات 

خدا کل پسرتو واست حفظش کنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستای عزیزم ممنون از تبریکاتتون انشالله به زودی زود قسمت همه منتظرا بشه و خانمای باردار هم صحیح و ...

خیلی خبلی مبارکه،انشالله به سلامتی بیاد بغلت گل پسرت😍😍😍

امیدوار شدم،چون فکر میکردم واریکوسل بیشتر دختر زایی میاره،میشه داروهای همسرت رو بگی ؟؟؟همچنین خوراکیهایی که استفاده کرد؟؟؟

پوزیشن اقدامت و شست و شو‌با جوش شیرین هم انجام دادی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
سلام اعظم جون ،به به چقدر ذوق کردم تیکرت و دیدم ،چند وقتی بود کمتر به تاپیک سر میزدم تا الان یکدفعه ...

سلام مامان ستایش مهربون خوبی؟ از خدای مهربون میخوام زود زود توام با خبر خوب بارداریت هممون رو خوشحال کنی عزیزم و انتظارت به پایان برسه 

من همچنان محتاج دعاتون هستم عزیزم 

بچها من جدی جدی خیلی میترسم چهار بار اقدام کردیم  ولی نشده دارم میترسم کم کم نکنه من بچه دارنشم ...

ماهور جان داری اشتباه میکنی اقدام فقط یکبار به نظرم فقط استرس ایجاد میکنه تو که شوهرت هم همیشه ماموریت هست باید وقتی میاد نهایت استفاده رو بکنی 

مطمئن باش اگه توی تقدیرت پسر باشه حتی اگه 28 سیکل هم اقدام کنی خدا اون پسر رو بهت میده اگه غیر این باشه 14 سیکل که هیچ آی وی اف هم به نظرم جواب نمیده 

من خیلی دیدم کسایی رو که بخاطر پسر چند بار آی وی اف کردن ولی نگرفته آخرین بار که تعیین جنسیت نکردن دختر گرفته 

پس فقط و فقط بسپار بخدا و مطمئنم اون حاجت دلتو میده 

آره اولدوز جان  خداروشکر انتظار منم به پایان رسید البته دو هفته پر استرس گذروندم تا به تیکر رس ...

سلام خانوم دیروز توی تاپیک انگار خبرر بارداری شما غوغا کرده بود فک کنم شما هم زیاد منتظر موندین که همه اینقدر خوشحال بودن از بارداریتون 

منم تبریک میگم بهتون 

فک کنم بچه هامون متولد یه ماه باشن و فقط چند روز فرق داشته باشن 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2738
اعظم جان دیدی مهرک عزیز هم برگشت از سونو و اونم بتاش پایین بود مثل من ولی خدا رو شکر گل پسره ان شاا. ...

ببخشید بتای خانوم مهرک چند بود مگه ؟

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
ببخشید بتای خانوم مهرک چند بود مگه ؟

مال اونم خیلی پایین بود چون ما با هم بودیم یادمه که مال هر دوتامون بزور بالا رفت

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
من ساعت ٧ امروز وقت سونو آنومالى دارم دعا كنيد همه چيز خوب باشه ، جنسيت رو هم ميام ميگم بهتون

به سلامتی باشه مهرک جون. خوشبحالت میری نی نی و میبینی.. من از ان تی دلم براش تنگ شده. 😄😄😄😄😄😄حالا ۱ ماه دیگه میرم انومالی باز میبینمش. برو سیر نگاش کن.😍😍😍

سلام خانوم دیروز توی تاپیک انگار خبرر بارداری شما غوغا کرده بود فک کنم شما هم زیاد منتظر موندین که ه ...

ممنونم از لطفتون 

ان شالله نی نی شما هم بسلامت بیاد بغلتون 

ممنون عزيز دلم

سلام عزیزم بسلامتی رفتی آنومالی و خداروشکر همه چی خوب بود تبریک میگم 

عزیزم شما چند سیکل آز دادی و بتا چند بود ؟

2706