2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
اخی عزیزدلمممم چ بزرگ شده ماشاالله خداحفظش کنه ایشاالله خدا واسش ی داداش نازتر ازخودش واسش بزاره تو ...

فدات بشم خاله جون ان شاءالله بیای عکس نینی تو بزاری برامون.آره خاله جون بزرگ شده گل دخترم الان چهارسالو پنج ماهو بیستو هشت روزشه.یه زبونی داره که نگو شیطونه غم خواره باهوشه تیزه .خدا رو هزار مرتبه شاکرم به خاطر داشتن هر چند که بعضی وقتی از دستش عصبانی میشم اگه به حرعم گوش نده ولی حتی اگه بچه دارم نشم دیگه تنها غمم فقط به خاطد تنها موندنشه والا خدا و شکر. قسمت باشه واسش دوتا داداش و یه خواهر بیارم دیگه بهشت میشه دنیام در هر صورت راضیم به رضای یگانه الله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مامان هایی که نینی دارین شما متوجه ضربه های نینیتون به شکمتون متوجه میشین ? از چند هفتگی شروع میشه ...

من از هفته 14 هر دوسه روز يه بار يه چيزي مثل تركيدن حباب حس ميكردم

از هفته 16 ديگه كامل حسش ميكنم مثل تركيدن حبابه روزي 10 15 بار   

يا امام رضا...بطلب❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي مهتاب خيلي نگرانم ميكنه اين لك الان خوبم فقط يه لحظه بود  دو سه قطره😭  اين ٣ ماه خي ...

چون قلبش تشکیل شده دیگه مشکلی پیش نمیاد. دکتر من میگفت تا پایان ۸ هفته رو بری دیگه ۸۵ درصد خطر رفع میشه. من تا ۱۰-۱۱ هفته لک داشتم. سعی کن فقط استراحت باشی. تا اون موقع. لوازم ضروریت و بیار پایین، یا بگو کسی برات بیاره. پله هم مشکل سازه. توالت فرنگی هم اگه میتونی استفاده کن حتما.

من کنار خواهرم میدونی چیا شنید از خانواده داییم خیلی دلش سوزوندن خیلی  الانم به دختراش محل ن ...

نمیدونم بعضیا فکر اون دنیاشون نیستن که انقدر راحت دل میشکونن.  البته متاسفانه الان خیلیم زیاد شدن.

2742
تو سونو چيزي ديده نشد اولدوز جان اگه هماتوم بود ميگفت😭

اتفاقا دکتر واسه منم احتمال هماتوم داد ولی خداروشکر ندارم. توام نداری. من نمیدونم ولی مامانینا میگفتن نطفه پسر لوسه زود به لک بینی میفته. 😁😁😁😁😁ایشالا که نی نی مون هر چی هست سالم باشه

من از هفته 14 هر دوسه روز يه بار يه چيزي مثل تركيدن حباب حس ميكردم از هفته 16 ديگه كامل حسش ميكنم م ...

منم از هفته 14 حس میکردم ولی از وقتی سرما خوردم و همش سرفه میکنم دیگه حس نمیکنم نمیدونم چرا 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2738
الدوز  جان ایشالا دخترت صحیح و سالم بیاد بغلت این مورد رو مامان کیانا تجربه کرده و الان حسابی ا ...

میدونم عزیزم بعدا عذاب وجدان میگیرم

خدا رو شکر عصر رفتم مولودی همه به طرز خاصی احترام میکردن بهم با اینکه جزنزدیکان  بقیه نمیدونستن باردارم ولی برام جا باز میکردن به گمانم فرشته کوچولوم از الان داره خودشو شیرین میکنه

اونجا هم خیلیا از ظاهرم گفتن حتما پسره با کمال افتخار گفتم نه دختره و خوشحال بودم بینشون روحیه م به نسبت دیروز تقریبا خیلی بهتر شده امیدوارم رو به بهبود باشم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
تو سونو چيزي ديده نشد اولدوز جان اگه هماتوم بود ميگفت😭

نکنه جفتت پایینه

جفت منم پایین بود تو سونو هفته ۱۲ بهم گفتن و علت لک بینیم هم همین بود

منم از هفته 14 حس میکردم ولی از وقتی سرما خوردم و همش سرفه میکنم دیگه حس نمیکنم نمیدونم چرا 

مي دوني كه تو شرايط خاص مي تونيم الان ما حس كنيم

مثلا وقتي نشسته يا سرپا هست آدم حس نميشه

دراز بكش يه شكلات بخور تكون مي خوره سريع

بعدم بد بده دلت راه نده انقد عزيزم سرفه هات حسابي نگرانت كرده

نگران نباش عزيزم

يا امام رضا...بطلب❤️
خوش به حالت چ مادر شوهر فهمیده ایی داری حالا من قضیه بارداریمو چند شب پیش به مادرشوهرم گفتم میدونی چ ...

والا گفتنش خوب نیست ولی چه فداکاریها که برای مادر شوهرم نکردم همه اقوام شوهرم به خاطر اینکه من بهشون رسیدگی میکنم دوستم دارن 

مادر شوهرمم بعضی وقتا زبان تلخی داره و دلسوز هم هست سر بارداری دخترمم که گفتیم دختره خندید گفت من خواب دیده بودم بچه شما دختر میشه خوب شد ما نوه دختر نداریم

چون قلبش تشکیل شده دیگه مشکلی پیش نمیاد. دکتر من میگفت تا پایان ۸ هفته رو بری دیگه ۸۵ درصد خطر رفع م ...

والا فقط از توالت فرنگي استفاده ميكنم 

پله هم كه فقط موقع خواب ميرم بالا 

هفته ديگه ٨ هفتم تموم ميشه😢 

الان هفت هفته و ٣ روزمه 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اتفاقا دکتر واسه منم احتمال هماتوم داد ولی خداروشکر ندارم. توام نداری. من نمیدونم ولی مامانینا میگفت ...

انشالله عزيزم 

زندايي منم بچش پسر بود 

سه ماه اول بارداري كلا خونريزي داشت 

ماشالا الان پسرش ٩ ماهشه😍

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

منم از هفته ۱۳ حبابهایی جلوی مثانه حس میکردم که الان شدتش بیشتر شده

2706