2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سلام خوبید من و ماهور و مامان هدیه که هنوز منتظریم رز زیاد اقدام تکرده مامان ستایش و حنانه و یک ماما ...

ان شالله خدا بحق حضرت مهدی که تا تولدشون هم کم مونده به همتون نظری بکنه و حاجت روا بشین منم خودم بیشتر از دو سال انتظار کشیدم و چقدر دکتر رفتم و چه داروهایی که مصرف نکردم میدونم انتظار خیلی سخته الهی هیچ چشمی منتظر نمونه 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بری صفحات جلوتر میبینی به خیلی ها هم گفته و اونا هم گفتن درست نبوده کلا قانونش اینه سن مادر به علاو ...

ممنون آروین جون یه مقدار امیدوار شدم از دیروز فکرم درگیر بود البته اول سلامتیش مهمتر هست خودم دختر دوست دارم ولی به خاطر حرف اطرافیان که خیلی اذیتم میکنند و مدام می پرسند که جنسیت مشخصه شده بیشتر استرس میگیرم 

2728
سلام خوبید من و ماهور و مامان هدیه که هنوز منتظریم رز زیاد اقدام تکرده مامان ستایش و حنانه و یک ماما ...

سلام.ان شاالله که هممون باردار شیم خوشحال شدم که شما هم هستین همیشه تو این تاپیک هستید      

عزیزم شما مشکلت چی بود که باردار نمیشدی؟؟

نمیدونم واقعا 

هرماه هم دارو استفاده میکردم ولی باز نمیشد هرماه تخمک هم داشتم ولی خب خواست خدا نبود که اونموقع باردار بشم 

اگه با اقدام اولمم باردار شده بودم الان بچم یه سالش تموم شده بود 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2738
ممنون آروین جون یه مقدار امیدوار شدم از دیروز فکرم درگیر بود البته اول سلامتیش مهمتر هست خودم دختر د ...

عزیزم من از ته دل ایمان دارم این که چه بچه ای داشته باشیم فقط و فقط و فقط دست خداست نه جدول چینی نه قانون بانو تجلی نه قلیایی بودن نه روز تخمک گذاری نه جدول دکتر همتی هیچ کدوم درست نیست خدا خودش گفته من به هرکی دلم بخواد میدم 

مکه مامان پریا نبود اقدام کرد رفت سونو دکتر بهش گفت تخمکت هنوز ازاد نشده اگه هم آزاد بشه با این شرایط بچه ات دختره ولی چی شد الان بچه اش پسره 

یا کاربر mahiii khanoom همه دکترا میگن بعد از عکس رنگی محیط رحم به خاطر ماده ی حاجب اسیدی یا بچه دار نمیشی یا اگه بشی بچه دختره ولی خدا را هزار مرتبه شکر بچه پسره 

من تو این تاپیک تو این دو سال از این چیزا زیاد دیدم 

عزیزم من از ته دل ایمان دارم این که چه بچه ای داشته باشیم فقط و فقط و فقط دست خداست نه جدول چینی نه ...

دقيقاً درسته عزيزم، من با حرف شما كاملاً موافقم. 

ديروز دكتر من گفت بايد ديگه تهران بري دكتر، بلوار مرزداران، توروخدا هركي بلده بگه با مترو بايد برم يا تاكسي، كرج هستم، خيلي سخت شد برام. 

دارو چی استفاده میکردی و به نظر خودت فکر میکنی چی تاثیر داشت که. باردار شدی

دارو هرماه لتروزول و اچ ام جی و اچ سی جی میداد و استرادیول و پروژسترون رو هم همزمان این ماه آخر اضافه کرد 

به نظر خودم فقط و فقط خواست خدا مهمه و اون خودش میدونه چه زمانی چی بهمون بده وگرنه غیر از این چیزی به ذهنم نمیرسه