2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013875 بازدید | 355184 پست
آخه بانو تجلی برای منو حساب کرد گفت دختر بعد خیلی ها گفتند که برای اونها درست در اومده 

این  روشها اصلا هیچکدوم قطعی نیست الکی اعصابت و خورد نکن. فقط سونوگرافی میتونه جنسیت بچه رو تعیین کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهممت عزیزم  منم فردا سونوی قلب دارم چند شبه هی کابوس میبینم و اصلا خواب ندارم چون علائمی هم ...

قربونت برم تینا جون انشاا.... شما هم فردا میرید با خبرهای خوب بر میگردی انشاا.... قلب نی نی تشکیل شده و سالم و سلامت هست❤😙

آخه بانو تجلی برای منو حساب کرد گفت دختر بعد خیلی ها گفتند که برای اونها درست در اومده  

بری صفحات جلوتر میبینی به خیلی ها هم گفته و اونا هم گفتن درست نبوده

کلا قانونش اینه سن مادر به علاوه ماه لقاح زوج  بشه خودش میگه یه قانون دیگه هم داره به غیر این ولی من واسه همه را حساب کردم همین بود 

2728
حدس میزنم عزیزم  ی جور سرگرمیه،فقط باید بدون رژ باشه و حتی رژ که پاک کردی هم نباشه.

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
حدس میزنم عزیزم  ی جور سرگرمیه،فقط باید بدون رژ باشه و حتی رژ که پاک کردی هم نباشه.

عزیزم فرستادم

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
میفهممت عزیزم  منم فردا سونوی قلب دارم چند شبه هی کابوس میبینم و اصلا خواب ندارم چون علائمی هم ...

ايشالا فردا ميري و صداي قلبشو ميشنوي، خدا رو چه ديدي شايد توام مثل من سوپرايز شدي😘😘😘و دوقلو بودن😊

2740
بری صفحات جلوتر میبینی به خیلی ها هم گفته و اونا هم گفتن درست نبوده کلا قانونش اینه سن مادر به علاو ...

اره همین جور حساب میکنه اگه زوج بشه میشه پسر اگه فرد شه میگه دختر ،ولی به نظر منم بیخوده این روش

سلام خوبید من و ماهور و مامان هدیه که هنوز منتظریم رز زیاد اقدام تکرده مامان ستایش و حنانه و یک مامان دیگه رد بود اسمش هم چون سقط داشتن منتظرن اینها را یادمه من که خیلی خیلی دلم پسر می خواهد دیگه بیخیال رژیم و روز و ... شدم ولی خبری نیست 

قربونت برم تینا جون انشاا.... شما هم فردا میرید با خبرهای خوب بر میگردی انشاا.... قلب نی نی تشکیل شد ...

ان شالله 

محتاج دعای خیر همتون هستم عزیزم 

ايشالا فردا ميري و صداي قلبشو ميشنوي، خدا رو چه ديدي شايد توام مثل من سوپرايز شدي😘😘😘و دوقلو ...

دعا کن ستاره جون الان دیگه تو سه نفسه ای خدا حتما حتما صداتو میشنوه دعا کن فردا خوشحال برگردم عزیزم 

نمیدونی چه استرسی دارم

2706