2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم چندم برم سونو از روز پنجم روزی دوتا لترونزول که دکترم داده بود می خورم 

اگر سیکلت ۲۸ تا ۳۰ روز هست ،روز ۱۳برو سونو ولی اگر طول سیکل قاعدگیت کمتر هست دو  روز زودتر برو سونو 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام خانوما من امروز 14 سیکلمه و روز 12 سیکل 3 تا فولی ب سایز 16 15 13 داشتم دکترم امروز گفت خوب نیس ...

اندازه ی فولی ها عالی هستن و فکر میکنم دکترت فقط دوست داشته تورو دوباره مطبش بیاره  تا پول ویزیت ازت بگیره ،اچ ام جی لازم نیست چون سایز فولیهات خوبن ولی میتونی یه دونه اچ سی جی بزنی و اقدام کنی،فولی ۱۶ زودتر آزاد میشه و الان حدودا باید سایزش۱۸ و خورده ای باشه،از فردای تزریق آمپول سه شب اقدام کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه بچه دارم شیش سالشه الان تواقدامم ولی سه ماهه که باردارنمیشم فقطم شب تخمک گداری یه بار نزدیکی د ...

عزیزم سه ماه برای دلسرد شدن خیلی زوده ،بهتره روز ۱۲ سیکل یه سونو جهت بررسی اندازه ی فولیکول بدی 

سلام عزيزاي دل

ماماناي گلي كه زايمان كردين تا چند روز خونريزي داشتين؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2731
به به ...اورین جان خوبی عزیزم خوش خبر باشی ...کلا یه وقتایی اینطوری میشم بعد اقداما بیشتر این مدت .. ...

اتفاق های خوب دقیقا زمانی میفته که اصلا انتظارش را نداریم 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

انشالله که از دست کیت و سونو و تخمک و تخمدان کلا راحت شدی و گل پسری را نشوندی تو دلت 

دخترر از تو که بمب انرژی هستی بعیده این حرفا اینقدعجول نباشو صبر کن.ان شاااله خیلی زود دامنت سبز می ...

یادته ک لتروزول میخوردم ..این ماهم طبق روال قبل شبی دوتا خوردم و روزهفتمم یه دونه هاچ ام زدم سرخود .شنبه رفتم دکتر یه فولی 18 داشتم دوز ده سیکلم ..بردم نشون دکتر دادم تا دیده میگه شما ذخیره تخمدانت کمه چون با سه دوره لتروزول فقط یه دونه فولبکول داری  و با یک فولی باردار نمیشی و بایدسریعا بری تو سیکل ای وی اف 😭😭  وای نرگس بهم گفت شاید دبگه بچه دار نشی ...نمیدونی چه حالی شدم دنیا خراب شد تو شدم همون لحظه ..بهم گفت شاید معجزه شد و باردار شدی !! بچها اینجا خیلی دلداریم دادن و گفتم چرت گفته ولی اثرات حرفش نابودم کرد ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
خیلی اعتماد نکن .برای من از روی تاریخ اقدام و تولدم گفتن دختر .

میدونم فقط در حد پیش بینیه میخوام بدونم در نهایت  کدوم پیش بینی برام درست بوده ...انشاء الله خیره

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
با تاریخ سونو حساب کن چون اون درستتره گلم 

من سزارینیم در نهایت یکی دوهفته زودتر زایمان میکنم پس با پری باشه بهتره ..دکترم حساب کرد گفت 25شهریور 40هفته ات میشه البته با پریبا سونو قلب چهارم مهر اگ بشه 22شهریور سزارین بشم چقد خوب میشه با تولد خودم یکی میشه دختر بزرگمم شهریوریه 😆😀😍

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
میگم‌مگه چندتا فولیکول داریم ؟ من فکر میکردم دوتاست سمت راست و‌چپ 

فکر کنم تعداد فولیکول ها زیاده چون این تعداد فولیکول منو تو سونو نوشته در تخمدان راست دیده شده و بقیه فولیکول هارو زده کمتر از mm 8  دیده شده  دکتر  گفت فقط یکی از فولیکول ها که بیش از اندازه بزرگ میشه مهمه  وبعد آزاد میشه  

بچه ها خوردن دم کرده زنجفیل با عسل ضرر داره ؟؟!!من از دیروز ک میخورم حالت تهوع دیگ ندارم ولی میترسم ...

عزیزم زنجبیل در حد کم واسه تهوع خوبه ولی زیادش چون گرمی هست بده و بخصوص که با عسل قاطی میکنی دیگه خیلی گرم میشه به نظرم خیلی خیلی کم بخور 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706