2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
اوکی ممنون  من فکر کردم شاید نطفه بوده دفع شده یا باردارم

داری پریود میشی نگران نباش .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم مرسی❤️ دلم واسه اینجا و ‌‌شماها و روزای پارسال تنگ شده ایشالا بزودی خبر مامان شدنت رو ...

سلام عزیزم ،چقدر دلم برات تنگ شده بود ،ملورین خانم چطورن؟😍😊

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
داری پریود میشی نگران نباش .

مرسی ماهور جون آخه اولین باره همچین ترشحات خونی ترسیدم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ماهور جان خوبی اقداماتتو رفتی

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها من یه نسخه آمپول هاش سی جی دارم میشه برم بگیرم بذارم یخچال میمونه دو سه ماه؟؟ 

2740
بچه ها من یه نسخه آمپول هاش سی جی دارم میشه برم بگیرم بذارم یخچال میمونه دو سه ماه؟؟  

اره میمونه،فقط حتما توی یخچال نگهش دار و یه لایه فویل هم دورش بپیچ تا نور بهش نرسه

پست بالا رو بخون عزیزم

سلام مامان ستایش گل حالتون خوبه .اقدام کردی؟ ان شاءالله دیگه دوتا گل پسر محکم میشینن تو دلت و به سلامت بغلشون میگیری🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ماهور جان خوبی اقداماتتو رفتی

بله .خدا کمکم کنه.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام مامان ستایش گل حالتون خوبه .اقدام کردی؟ ان شاءالله دیگه دوتا گل پسر محکم میشینن تو دلت و به سلا ...

سلام نسرین جون ،الحمدلله خوبم ،اقدام و که یجورایی رفتم  بازم مهمون داشتم و با استرس اقدام کردم 😔نمیدونم دیگه چی میشه ،دوقلو که فکر نکنم چون یه فولی داشتم به یکیش هم راضیم ،هرچی خواست خدا باشه فقط سالم باشه همین....تو در چه حالی چندم موعدت هست ؟انشا الله تا قبل عید حامله بشی