2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
مامان ستایش جون سلام  بنظرتون چرا من وقتی سیاهدونه و عسل میخورم تخمدانام میسوزه  گهگاهی ...

عزیزم سیاه دونه با عسل تاثیر خیلی خوبی روی رشد فولی داره و زمانیکه با خوردنش احساس درد توی تخمدان داری پس یعنی فولی هات داره رشد میکنه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان آتنا رفتم سونو سایز فولی تو روز 12 سیکلم 21 و 17 بود گفت نهایت تافرداازاد سازی داری. سیکلام 26 ...

درسته عزیزم با توجه به سیکلت به آزاد شدنش نزدیکی... طبق همون نظر دکترت عمل کن 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
یکی نیست کمکم کنه؟   من جز اولین نفر ها بودم تو این تاپیک حالا آخرین نفرم که باید برم   ...

عزیزم میدونم انتظار کلافه ات کرده ولی چاره ای جز صبر نیست .ما هممون خیلی وقته منتظر هستیم امیدوارم بزودی دامن هممون سبز بشه .اچ سی جی تاثیر زیادی روی رشد فولی نداره باید اچ ام جی بزنی 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
سلام خانما من سرماخوردم گلودرد  وحشتناک دارم اب دهنمو نمیتونم قورت بدم چی بخورم چون دارو نمیتو ...

عزیزم اگه عفونت داشته باشی حتما باید آنتی بیوتیک مصرف کنی. 

برو دکتر.... آنتی بیوتیک های مجاز تو بارداری هم هست 

عاشق پسرت شدمااااااخدا حفظش کنه برات عزیزم ...

مرررسی عزیز دلم انشاالله یه گل پسر ناز قسمت خودت

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
2740
عزیزم اگه عفونت داشته باشی حتما باید آنتی بیوتیک مصرف کنی.  برو دکتر.... آنتی بیوتیک های مجاز ...

مامان اتنا جون 

رو  اول لکه بینی اول سیکل حساب میشه یا خونریزی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
قدم نورسیده مبارک شبنم جون 😍😍😙😙 ان شاالله قدمش پرخیروبرکت باشه 💚 خدا گل پسرت رو واست حفظ کنه گل ...

ممنونم عزیزم انشاالله قسمت خودت و بقیه منتظرا الهی آمین

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
میگم دکتر درست گفته؟ نباید فردا شب و پس فردا اقدام کنم؟  

ببین فقط سایز 21نزدیکه به آزاد شدن. 

به خاطر اون حتما گفته امشب که اونو از دست ندي. 

میتونی فردا صبح هم اقدام کنی. یا فردا عصری.... ممکنه برای شبش يه کم دیر بشه 

چشم مامان ستایش مهربون حتما...انشاالله که خیلی خیلی زود یه نینی سالم و خوشگل میاد تو دلت عزیزم

شبنم جون تبریک میگم قدم نو رسیدت رو عزیزم ایشالا 120 سال زنده و سلامت باشه گل پسرت😍😍

2706