2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
منم امپول زدم دوتا ایشالله که دوتامون بارداریم منم ۱۳اسفند معلوم میشه

انشالله اگه من قرار باردار بشم شماها زودتر از من باردار بشید همتون چون خیلی وقت منتظرید الان که اقدام کردم میفهمم چقد انتظار بدی همیشه میگفتم چقد بچه ها خودشون را اذیت میکنن اقدام کنن ول کنن برن دنبال زندگیشون تا موعد 

الان میبینم تمام زندگی و فکر ادم را درگیر میکنه این دنبال علامت گشتن ها و فکر این که گرفته یا نه 😵😵😵😵😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۳اسفند موعد پریودمه و روز تولدمه خدا کمک کنه که باردار بشم 🙏🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
انشالله اگه من قرار باردار بشم شماها زودتر از من باردار بشید همتون چون خیلی وقت منتظرید الان که اقدا ...

فدات عزیزم ایشالله خدا تا عید دل همه منتظرا رو شاد کنه🙏همچنین دل شما هم 😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
قاعدتا باید روزی دو میل رشد کنه الان شاید ۲۰ میل یا نهایتا ۲۱ باشه اگه در نظر بگیریم رو ۲۳ و ۲۴ آزاد ...

اروین جان دکتره ک شنبه بهم گفت تو با این فولی باردار نمیشی و اصلا هیچی برام ننوشت جز ازمایش دخیره تخمدا !!!گفتم اچ سی جی بنویس این کیست نشه ننوشت ..رفتم پیش ماما گفت تو مشکل ازاد سازی نداری !!

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
به نظرم در کنار دارو از طب سنتی هم استفاده کن مثلا گرمیجات،سیاهدونه و عسل ،دم کرده ی اسطوخودوس  ...

پلی کستیک بودی؟چن دوره دارو مصرف کردی؟ میشه بگی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

خانمای تو این تاپیک اونایی ک پلی کیستیک بودین تورو خدا بیاین بکین چیکارا کردین باردار شدین ب ما هم بگین استفاده کنیم😣😥😥😥😥😥😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738
به نظرم در کنار دارو از طب سنتی هم استفاده کن مثلا گرمیجات،سیاهدونه و عسل ،دم کرده ی اسطوخودوس  ...

افسانه دو تا بارداری قبلیتم با دارو بوده؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اروین جان دکتره ک شنبه بهم گفت تو با این فولی باردار نمیشی و اصلا هیچی برام ننوشت جز ازمایش دخیره تخ ...

اصلا تو مشکلی نداری ماهور ...من رفتم پبش دکتر جواب سونو را که نشون دادم به قدر عصبانی شد که حد نداره وقتی بهش،گفتم خودم لتروزول خوردم که چرا این کار را کردی انقدر ترسیدم بعد که صحبت هاش را کرد بهش گفتم اگه باردار نشدم ماه دیگه چیکار کنم قرص بخورم گفت اره حتما لتروزول را بخور

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مشکلش این بود که چرا نرفتم پیشش،خودش بنویسه خیلی وقت ها بی انصافن همشون اینطور نیستن ولی تعداد زیادیشون قبل این که پزشک باشن کاسب هستن اصلا به این حرفا توجه نکن مطمئن باش انشالله این سری حتما بارداری 

خانمای تو این تاپیک اونایی ک پلی کیستیک بودین تورو خدا بیاین بکین چیکارا کردین باردار شدین ب ما هم ب ...

عزیزم من یادم از پیاز درمانی صحبت میکردن ولی به شرطی که پرولاکتین تو آزمایش خون بالا نباشه 

مامان هدیه امشب یه دعاییی کن برا من بگیره این سری 

ای جونم از ته دلم برات آرزو میکنم گل پسری بشینه تو دلت 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ

لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ

وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء

وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا

وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706