2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016283 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچها حالم خیلی بده خیلی...الان از دکتر برگشتم سونو فقط یه دونه فولیکول 18داشتم دکتر گفت احتمالا ذخیره ی تخمدانت کمه ک با لتروزول یدونه فولی بالغ داری و گفت اگه ابنجور باشه باید بری تو سیکل ای وی اف و اینا ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها حالم خیلی بده خیلی...الان از دکتر برگشتم سونو فقط یه دونه فولیکول 18داشتم دکتر گفت احتمالا ذخیر ...

سلام عزيزم نه بابا اين چه حرفيه اين دكترا ميزنن من هم هر ماه با لتروزول و كلومفين يه فولي بيشتر نداشتم كه دكترم ميگفت تو تنبلي تخمدان داري.حالا با اين حرفا استرس نده به خودت و با خيال راحت برو اقدام.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2731
بچها حالم خیلی بده خیلی...الان از دکتر برگشتم سونو فقط یه دونه فولیکول 18داشتم دکتر گفت احتمالا ذخیر ...

سلام گلم نه اینجوریم نیست من ذخیرم کم بود همیشه ی دونه فولیکول داشتم لتروزولم که خوردم بازم ی دونه فولیکول داشتم با همونم باردار شدم با ی دونه فولیکول داشتنم میشه باردار شد

سلام دوستاي مهربونم خوبين؟ خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد م ...

تبریک میگم مامان کیانا و مانلی کوچولو انشاء الله گل دخترات باعث سربلندی و افتخارتون باشن وزیر سایه پدر مادر بزرگ بشن حتما دستای فرشته کوچولوتو ببوس از طرف خاله اش😍😙

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

این چه دکتریه دیگه .عزیزم هنوز گه جای امید هست بازم فولی داری ان شاءالله همین ماه این فولی میگیره و معجزه ی خدا رو میبینی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

لتروزول خوردی یا کلومیفن؟

لتروزول ک تعداد فولیکول زیاد نمیکنه فقط باعث رشد بهترش میشه ولی کلومیفن تعداد میبره بالا

چرا الکی به خودت استرس میدی ماهور جان والا منم با خوردن لتروزول و کلومیفن هر ماه فقط یه دونه فولیکول داشتم تازه چند ماه  همون یکی رو هم نداشتم به دکترم ک نشون میدادم همیشه مگفت چرا عجله داری تو طبیعی هم باردار میشی ماه بعد دیگه دارو قطع کن ولی من سرخود میخوردم 

لتروزول خوردی یا کلومیفن؟ لتروزول ک تعداد فولیکول زیاد نمیکنه فقط باعث رشد بهترش میشه ولی کلومیفن ت ...

از بس گریه کردم چشام باز نمیشه لتروزول خوردم ...اصلا به ابن یکی فکرم نمیکردم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

سلام ماهور جان عزیزم شما که اصلا ازمایش ذخیره تخمدان ندادی دکترت داره بر اساس فرضیات یه حرفی میزنه که منطقی نیست

من پارسال ازمایش داده بودم ذخیره تخمدانم زیر یک بود دکترم گفت فقط۲ ماه فرصت داری طبیعی اقدام کنی نشد بیا ای وی اف من برام داستانایی پیش اومد که ۸ ماه بعد مهلت دکتر شروع کردم به اقدام اما هر کاری کردم ماهی یه بار بیشتر نشد که نشد همین ماه بهمن هم یه بار  دوازدهم سیکلم اقدام داشتم بعدش وقت دکتر داشتم بهم گفت اسفند بیا یکبار ای یو ای اگر نشد بعد عید ای وی اف که هفته ی پیش بی بی چکم مثبت شد

ببخشید طولانی شد حرفام فقط میخواستم بگم به این حرفا هیچ ربطی نداره خودتو ناراحت نکن شما هر ماه فولی داری کی گفته با یه دونه فولی نمیشه تازه من شوهرمم واریکوسل داشت سرعتشم پایین بود با یه نظر بی مدرک خودتو اذیت نکن عزیزم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
از بس گریه کردم چشام باز نمیشه لتروزول خوردم ...اصلا به ابن یکی فکرم نمیکردم 

به خدا این استرس از هرچیزی بدتر با فولی 18 نشستی داری گریه میکنی 😕پس من خیلی سرخوش بودم 😂

من مطمنم تو خیلی زود باردار میشی نه اینکه بخوام الکی دلداریت بدم ااا چون هیچ مشکلی نداری اینو میگم اون دکترم ک این حرف زده معلوم خیلی بی سواد بوده

عزیزم یه فولی که بد نیست واسه اقدام واسه پسر خیالت هم راحت اگه بخواد رشد کنه و آزاد بشه همین یکی هستش و به آزاد شدن دوتاش فکر نمیکنی من خیلی ها را دیدم تو این تاپیک با یه فولی باردار شدن امپول بزن و برو واسه اقدام

2706