2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
فردا سونو میدم ببینم وزنش چجوریه اگه بالا باشه وزنش ودکترمم بگه دهانه رحمم فرقی نکرده دیگه وقت سز&nb ...

کار خوبی میکنی چون وزنش خیلی بالا بره، زایمان طبیعی سخت میشه

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

🙏🙏🙏🙏🙏🙏خیلی خبر خوشحال کننده ای بود عزیزم لبخند ب لبام نشوند، خدا برات حفظش کنه

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره منم بعضي وقتا اينجوري ميشدم البته اوايل بارداري وليييي حتما دقت كن كه ترشح سفيد باشه نه اب چون ا ...

اخه نمیفهمم ترشحه یا اب چون گاهی ببخشید شیری رنگه گاهی هم بدون رنگ

فقط سطح دستمال خیس میشه

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

الهی 🤲🤲🤲🤲 خدا رو شکر  خیلی خوشحال شدن ان شاءالله که بارداری سالمی رو تجربه کنی بارم تبریک 👏👏👏👏👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🤲👼🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
اخه نمیفهمم ترشحه یا اب چون گاهی ببخشید شیری رنگه گاهی هم بدون رنگ فقط سطح دستمال خیس میشه

اگه شيري هست كه مطمعنن ترشحه سعي كن يه لباس زيري بپوشي كه تشخيص بدي چطوريه و چه رنگيه من دقيقا همينجوري بودم با سرفه كردن ازم ترشح ميومد نگران نباش چيزي نيست تو هفته هاي اخر بارداري بيشتر ميگن بايد دقت كني كه كيسه اب نباشه الان نه مال شما ترشحه

♥️
🙏🙏🙏🙏🙏🙏خیلی خبر خوشحال کننده ای بود عزیزم لبخند ب لبام نشوند، خدا برات حفظش کنه

مرسی عزیزم محتاج دعاتون هستم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی. عزیزم این سردردهای من دوباره شروع شده، خطرناکه؟برای بچه مشکلی ایجاد نمیشه؟

نه خطرناک نیست فشار خونت که خوبه؟  

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

خداروشکر عزیزم تبریک میگم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706