2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013719 بازدید | 355184 پست
این کیت امروزم بود بعد از دکتر،قاعدتا باید پررنگ تر بشه،این مدیکوره ،مکس که کلا ی خط فقط انداخت.

کیت مدیکور دقیقه ،این کیت هنوز جا داره واسه پررنگ شدن ،از من می شنوی صبح برو آمپولت و بزن و نیمه شب اقدام کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیت مدیکور دقیقه ،این کیت هنوز جا داره واسه پررنگ شدن ،از من می شنوی صبح برو آمپولت و بزن و نیمه شب ...

باشه عزیزم 

اینطوری خیلی بهتره 

دل خودمم همینو میگه ،به دکترم گوش نمیکنم ،فردا میرم.

مامان ستایش عزیز

حضرت فاطمه رو به پاکیش قسم میدم و به حق این روزهای عزیز که همه ی بچه های این تاپیک تا عید باردار بشن.

شما هم که همیشه و‌هر لحظه یادم هستی و برات دعا میکنم.

انشالله دوران بارداری رو‌باهم طی کنیم آمین 🙏🙏🙏🙏

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
اگه تا الان پری عقب نمیوفتاده و چک هاله دار داری پس مشکپکه . اگه میتونی آز بده

سابقه که داشتم عقب بندازم ولی بیبی چک نه 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بستری شدم

عزیزم ان شاءالله که زود خوب میشی برات آیه الکرسی میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
من که پریود شدم.. خیره ان شاﺀالله

از بلاتکلیفی دراومدی لااقل.ان شاءالله آخرین پری باشه

اره عزیزم خداروشکر خوب بودن ممنون به یادم بودی  وزنشون ۱۰۹۰و ۱۲۰۰هستش میگن خوبه ولی طول سرویکس ...

ای جان ان شاءالله به سلامت و به وقتش بیان بغلت

2740
اره عزیزم خداروشکر خوب بودن ممنون به یادم بودی  وزنشون ۱۰۹۰و ۱۲۰۰هستش میگن خوبه ولی طول سرویکس ...

خدا بزرگه ان شاءالله همین ماه مامان یه گل پسر هم میشی🤲🤲

عزیزم منم اسم پسرمو رایان گذاشتم😍 نهم اذر بدنیا اومد. 

نامدار باشه ان شاءالله خدا حفظش کنه 

هردو‌طرف داشتم عزیزم  هر طرف دوتا

خوبه ان شاءالله به حق خط خط قرآن دو تا گل پسر میشینه تو دلت 🤲🤲🤲👼👼🤲🤲🤲🤲

ای خداااا دوتا پسر بهم بده شبیه سردار و جهانبخشششش ای خدااااااااا

آمین ان شاءالله ان شاءالله🤲🤲🤲🤲🤲🤲

الان صدای اذان میاد ان شاءالله به حرمت این صوت زیبا همه به مراد دلشون برسن🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

الان صدای اذان میاد ان شاءالله به حرمت این صوت زیبا همه به مراد دلشون برسن🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲 ...

الهی آمین 🙏🙏🙏🙏

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نمیدونم والا دکترم گفت باید بعد 4روز 88میشد هر 48ساعت دوبرابر حتی احتمال بچه خوره رو هم داد دکتر خیل ...

ببینین درسته هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه مثلا اگر بار اول ۲۰ بود بعد دو روز باید حوالی ۴۰ بشه و دو روز بعد اون این عدد ۴۰ هست که باید دو برابر بشه و تقریبا بشه ۸۰

ولی بازم نمیشه به اعداد و ارقام تکیه کرد چون تو اون آزمایشگاه که من آزمایش دادم رنجش تو هفته ۵ از ۱۸_ ۷۲۰۰ طبیعی بود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706