2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014515 بازدید | 355184 پست
مامان اتنا جان معذرت میخام من ترشحات تخمک گذاری رو دارم عصری کیت کمرنگ بود و فردا یازدهم سیکلمه بنظر ...

این ماه ترشح داری؟؟؟

من همچنان خشکم 

😐😐😐روز هفت و روز نه

هرروز یدونه امپول hmg 

از ترسم که مثل اون ماه نشم امپول زدم وگرنه شاید لازم هم‌نبود

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ای خداااا دوتا پسر بهم بده شبیه سردار و جهانبخشششش ای خدااااااااا

وای دیدی...انشاالله انشاالله

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هدی جون ،الحمدالله حالم خوبه و منتظر پریود هستم تا اقدام کنم ،خداروشکر بقایا هم دفع شده و بدنم ...

عیب نداره فاصله ی نزدیکیم شده ۴۸ ساعت

چون‌دیشب داشتم البته با حلوگیری بوده

2728
فولیکول 23ممکنه آزاد بشه.  فردا صبح یا همین امشب آمپولت رو بزن

فردا شب برای اقدام خوبه؟؟؟

اونوقت اقدام بعدیم پس فردا شب باشه ؟؟؟یا دوشب بعدش؟؟؟

2738
این ماه ترشح داری؟؟؟ من همچنان خشکم  😐😐😐روز هفت و روز نه هرروز یدونه امپول hmg  از ...

بله دارم ....اون ماه ک امپول زدم نداشت.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
😆😆😆😆😆

توروخدا یه امین بلند بگو الان نفست حقه با بتای 5هزار 😁😁

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
هردو‌طرف داشتم عزیزم  هر طرف دوتا

بسلامتی عزیزم ان شالله دوتا پسر همچین محکم بشینه بدلت .

بسلامتی عزیزم ان شالله دوتا پسر همچین محکم بشینه بدلت .

فدای مهربونیت 

انشالله باهم این ماه باردار میشیم

راستی دوسین رو بحور حتما 

من اونم خوردم

ترشحت کش دار و تخم مرغیه؟؟؟ سونو دیگه نمیری؟؟؟  امپول نمیزنی؟؟

اره  ترشحات تخمک گذاریه دیگه ..نه اخه امیدی ندارم همچین فولی جالبی نبود ک امپول بزنم ..بعیدم میدونم بگیره صبح یکم بادکش کردم سمپ چپمو ...عصری به دکترم گفتم سری بعد برام کلومیفن و لتروزول باهم تجویز کنه.

اره  ترشحات تخمک گذاریه دیگه ..نه اخه امیدی ندارم همچین فولی جالبی نبود ک امپول بزنم ..بعیدم می ...

حالا اقدامت رو‌امشب حتما برو 

ببین با ترشح نصمیم نگیر 

ی خانومی اومده بود مطب امروز،اوج ترشحاتش بود ولی فولیهاش ۱۴ بودن 

با سونو فقط مشخصه ،تازه دکترم گفت کیت هم دقیق نیست،چون امروز کیت زدم منفی بود پس به غیر از سونو به هیچی اطمینان نیست عزیزم،به نظرم موقعیت ها رو‌ازدست نده 

2706