2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013725 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزم از دعای قشنگت 😢 منکه ناامید شدم دیگه 😭 هیچکس صدامو نمیشنوه! انگار از  درگاه   ...

مرسی قربونت برم .اینجوری نگو خدا همیشه حواسش به بنده هاش هست ان شاالله به زودی زود دلت شاد میشه 

فقط توکل و امیدتو از دست نده 

سر زایمانم حتما دعا میکنم برات اگر قابل باشم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مال من از ۱۴۰بیشتر بود یعنی به گفته نت دختر  من واسه دختر آماده کرده بودم فقط چون دوقلو هس ...

وای عزیزم خدارو صد مرتبه شکر که به خواسته دلت رسیدی

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
2728
مامان اتنا من سینه هام سفت نشد و علایم باداری ندارم طبیعیه؟ فقط دردهای پریودی داریم که خداوشکر با ش ...

آره عزیزم طبیعیه همون دردهای پریودی مهم ترین نشونه بارداری هستش 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
آره عزیزم طبیعیه همون دردهای پریودی مهم ترین نشونه بارداری هستش  

سلام مامان آتنا من تقریبا شش ماهه اقدامم پری هام همیشه ۲۸ بودن حتی سر اقدام دخترم نهایت یکی دو روز تغییر میکرد ولی الآن چند ماه پشت هم ۲۶ روزه شدم نگرانم میگم نکنه فولیهام خوب رشد نمیکنن زمانش کم شده؟

خیلی زود تر از قبل هم پاک میشم

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
سلام مامان آتناي عزيزم من امروز بعد از پنج روز تيتر دادم بتام 5 هزار و خورده اي بود امروز تقريبا س ...

آره خانمی خوبه. 

بله امکان دوقلویی هم هست. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2740

سلام دوستان عزیز

امروز یازدهم سیکلم هستش،از شب سوم لتروزول خوردم و روز هفت و نه امپول hmg زدم،فولیکول های ۱۸ تا ۲۳ داشتم 

بهم امپول hcg داد فردا بزنم و‌ فردا شب ‌و پس فردا شب اقدام کنم.دیشب نذر حدیث کسا کردم به مدت چهل روز.

نذر کردم که امروز میرم دکتر فولیکول داشته باشم.

الهی به حق این شب های عزیز همه حاجت روا بشیم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام دوستان عزیز امروز یازدهم سیکلم هستش،از شب سوم لتروزول خوردم و روز هفت و نه امپول hmg زدم،فولیک ...

عالیه عزیزم 

ان شاءالله دوقلو پسردار میشی بحق این روزای عزیز 

ضخامت آندومتر چند بود ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
آره خانمی خوبه.  بله امکان دوقلویی هم هست.

مامان اتنا جون 

ممکنه تا فردا قبل از اینکه امپول بزنم فولیکولام ازاد بشن؟؟؟

عالیه عزیزم  ان شاءالله دوقلو پسردار میشی بحق این روزای عزیز  ضخامت آندومتر چند بود ؟

الهی فدات 

ضخامت شده ۹ 

البته این ماه استرادیول خوردم و برای اون ضخامتم رفت بالا،وگرنه روز سوم پری ۴/۵ بود.

اولدوز جان چرا نمیری پیش دکترت؟ متوجه نمیشم خودت برای خودت سونو و صبر و تحمل تا پنج شنبه و تچویز کر ...

عزیزم من تحت نظر دکتر نیستم اگه هم باشم بعد از این میخوام بشم که دو تا سقط پشت سر هم داشتمدپارسال هم این مشکل برام پیش اومد که من فکر کردم بخاطر اسباب کشی جنینم سقط شد الان با این بارداری که دکتر سونو گفت رشدش متوقف شده دنبال یه دکتر خوب میگردم ولی با چند تا ماما مشورت کردم تا حالا نشده حتی قرصی رو خود سرانه مصرف کنم چه برسه به سونو که خود سرانه برم سونو  و تا 5 شنبه منتظر موندن برای تست بتا همش پیشنهاد ماماست که گفت از آخرین آزمایشت یه هفته بگذره و بعد تکرار کن

خواهش میکنم اینجا همه نگران حال هم هستن و مطمئنا کسی از کسی نمیرنجه این حسن ظن شما رو میرسونه ممنون

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706