2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016140 بازدید | 355185 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ماه لتروزول خوردم نتیجه نداد ماه بعد با کلومفین نتیجه داد هیچ سونوی تاقبل بارداری نرفتم دکترمم تل ...

ترشحات تخمک گذاری داشتین ؟کیت گذاشتین و اقدام کردین؟یه بار اقدام داشتین ببخشید سوالام زیاد شد 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

@مامانهدیه   خوش خبر باشی خواهررررر 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
دوستای گلم مثل همیشه در حقم خواهری کنید دعا کنید سونوم خوب باشه ،غروب سونوی ۲۸هفتگی دارم  خودم ...

حتما خوبه نگران نباش برات آیه الکرسی میخونم ان شاءالله گل پسرات حالشون خوبه و همه چیز خوبه.یادت باشه موقع سونو حتما دعان کنی عزیزم.دعا کن حداقل زودتر تکلیفم روشن بشه یا باردار باشم یا پری بشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستای مهربونم،  دلم برای همگیتون تنگ شده  من حسابی درگیر بچه داری شدم، هروقت شیر می ...

سلام عزیزم خوبی آرش جونم خوبه بزرگ شده خاله قربونش بره. 💋💋 آنالی هر وقت به آرش شیر میدی از ته دلت واسم دعا کن الان سه ساله دوباره منتظرم بیبیم هاله داشت این ماه نمیدونی چه ذوقی داشتیم 😭واسه همه ی منتظرا دعا کن لطفا  خدا گل پسرتو واست حفظ کنه ان شاءالله مایه ی افتخارت بشه و نامدار باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
امکانش هست ،شاید لتروزول بهت نساخته ،مصرف متفورمین و فولیک اسید در کنار لتروزول به نتیجه گیری بهتر ک ...

سلام خانمی. من دیروز ۱۲ سیکلم بود که ۲۸ روزم. یه فولیکول ۲۱ داشتم کیتم زدم کمرنگ  که دکتر گفت امروز ازاد میکنم و اقدام داشته باشم . حالا به نظر شما فولیکولم خودش ازاد میشه یا باید سوزن hcg بزنم‌ . البته قرص نخوردم و طبیعی هستم

خدا تو بزرگی. 
دوستای گلم مثل همیشه در حقم خواهری کنید دعا کنید سونوم خوب باشه ،غروب سونوی ۲۸هفتگی دارم  خودم ...

انشاالله همه چي عاليه قاصدك جون براي من وني نيمم دعاكن😔🙏🏻

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري
@مامانهدیه   خوش خبر باشی خواهررررر

ممنون عزیزم که اینقد بفکرمی ان شاءالله خودت این ماه یه گل پسر میشینه تو دلت.امروزم بیبی زدم منفی شد.دیگه خیالم راحت شد چون از آخرین اقدامم ۱۶ روز و از تخمک گزاری ۲۳ روز میگذره دیگه حتما باید نشون میداد.مطمنم حامله نیستم

ممنون عزیزم که اینقد بفکرمی ان شاءالله خودت این ماه یه گل پسر میشینه تو دلت.امروزم بیبی زدم منفی شد. ...

عزیزم تا پریودی نیومده امید هست ...انشالله که بارداری کاش آزمایش میدادی بعضی بدن ها به بی بی چک جواب نمبدن یا خیلی دیر جواب میدن 

عزیزم تا پریودی نیومده امید هست ...انشالله که بارداری کاش آزمایش میدادی بعضی بدن ها به بی بی چک جواب ...

باور کن با دیدن جواب منفی از پا میفتم  دیگه نمیکشم 

سلام دوستای مهربونم،  دلم برای همگیتون تنگ شده  من حسابی درگیر بچه داری شدم، هروقت شیر می ...

سلام آنالی جان . خداروشکر که خوبید عزیزم . خدا گل پسرت رو برات نگه داره گلم  ،همیشه تنور دلتون گرم باشه ❤ 

آنا جان التماس دعا 😔    

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706