2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016001 بازدید | 355185 پست
من سه ماه اول فقط سوپ ميخوردم بچه هم سالمه سالمه نگران نباش از خودت تغذيه ميكنه كه اينقدر ضعيف شدي م ...

من فقط اب لیمو میخورم ک اونم گلاب ب روت ...میارم 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

سلام دوستان

من رفتم دكتر بهم شياف داد ١٠ تا كه روزى يكى استفاده كنم ، چهارشنبه هم برام سونو نوشت گفت ممكنه الان زود باشه و ضربان قلب نداشته باشه اما حداقل از داخل رحم بودنش مطمئن ميشيم، همين ديگه

يه سرى آزمايشات ابتداى باردارى هم برام نوشت

امروز ششمین روز تاخیرم بود ولی دو بار بتا دادم آخریش 58 بود که مجبور شدم برم سونو که دکتر گفت گرفته ...

عزيزم الان خيليييييييي كوچولوئه ديده نميشه فقط يه سلوله تنها چيزي كه ميتونه بهت نشون بده فقط ازمايشه دو روز ديگه به اميد خدا برو تكرارش كن ايشالله كه خيره😍

♥️
آره واقعا... من خودم چه برنامه ها که نداشتم! ال میکنم و بل میکنم و مامای همراه میبرم و ماه آخر فلان ...

چه جمله معروف دردناکی

چه بسیار اوقات که تقدیر ما به تدبیر ما میخندد..

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2731
من فقط اب لیمو میخورم ک اونم گلاب ب روت ...میارم 

عزيزم به فكر خودت باش ببين چي حالتو خوب ميكنه من ماهاي اول از ضعف بدنم گريه ميكردم مثل بچه ها 

نگران بچه نباش اون از پس خودش برمياد اين خودتي كه داري ضعيف ميشي سعي كن به خودت كمك كني و يه چيزي بخوري 

♥️
عزيزم به فكر خودت باش ببين چي حالتو خوب ميكنه من ماهاي اول از ضعف بدنم گريه ميكردم مثل بچه ها  ...

باور کن نمیتونم بخورم 💔💔💔😭😭😭😭😭

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
عزيزم الان خيليييييييي كوچولوئه ديده نميشه فقط يه سلوله تنها چيزي كه ميتونه بهت نشون بده فقط ازمايشه ...

تا 5 شنبه صبر میکنم هم از آخرین بتام یه هفته میگذره هم اگه بخواد شروع کنه شروع میشه دیگه

سلام دوستان من رفتم دكتر بهم شياف داد ١٠ تا كه روزى يكى استفاده كنم ، چهارشنبه هم برام سونو نوشت گف ...

عزیزم امیدوارم به این زودیا قلب مهربونش بتپه و شادت کنه به حق این روزا صدای قلبش شنیدی منم دعا کنو فراموشم نکن

سلام خوبی خانمی؟ نرفتی آزمایش؟

سلام عزیزم نه هنوز صبر میکنم تا دوشنبه.شما چکار کردی؟

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706