2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014481 بازدید | 355184 پست
پس به نظرت اقدامم رو‌کی برم؟؟؟ ببخشید عزیزم سوالام زیاده

عزيزم چرا دوتا آمپولو باهم نزدي ؟به خاطر سايز فوليت ميگم

من ٩سيكل سونو دادم فولي ١٩و١٧و١٢ داشتم كه وقتي ١١سيكل رفتم اون ١٩ آزاد شده بودو بعد فولي ٢١و١٨و١٠ داشتم دكتر گفت همين الان دوتا رو باهم بزن 

به نظرم ١٢ ساعت بعد آمپول اقدام كن فردا شب دير فكر كنم بازم از مامان آتنا بپرس

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

مامان آتنا من ١١سيكل آمپول زدم و ١٠ و ١١ و ١٢و ١٤ سيكل اقدام داشتم به نظرت ١٦ سيكل هم اقدام كنم؟ سونو  دوم كه رفتم ١١سيكل مايع آزاد داشتم كه يه فولي آزاد شده بود و فولي ٢١،١٨،١٠هم داشتم كه آمپول زدم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه کیست کوچیک داری که یا با پریود دفع میشه یا باید دارو برای دفعش مصرف کنی .فولیکولها فعلا ۹ م ...

دکترم گفت عفونت داری .هشت سیکلمه عزیزم .من دورم 22روزس چطوره به نظرتون فولی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزيزم چرا دوتا آمپولو باهم نزدي ؟به خاطر سايز فوليت ميگم من ٩سيكل سونو دادم فولي ١٩و١٧و١٢ داشتم كه ...

عزیز م یعنی میشه بعد از اینکه یک فولیکول ازاد شد،اونایی که موندن با امپول ازاد بشن؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
عزيزم چرا دوتا آمپولو باهم نزدي ؟به خاطر سايز فوليت ميگم من ٩سيكل سونو دادم فولي ١٩و١٧و١٢ داشتم كه ...

نمیدونم دکتر گفت اینطور امپول بزنم 

عزیزم شما دوره هات چند روزه است؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیز م یعنی میشه بعد از اینکه یک فولیکول ازاد شد،اونایی که موندن با امپول ازاد بشن؟؟

بله آزاد ميشن اول فولي بزرگتر اينو من از دكترم پرسيدم

نمیدونم دکتر گفت اینطور امپول بزنم  عزیزم شما دوره هات چند روزه است؟؟

خب پس دكتر اينجوري گفته همون كارو كن دوره هام ٢٨ روزست

2740

سلام به همگی

من از اواخر مرداد ماه تحت نظرم و همون موقع آزمایش ph واژن دادم برای تعیین کردن اسیدی یا قلیایی بودن واژن که اون موقع 6 اسیدی بود و تغذیه ای که دکتر داد رو خیلی جزیی رعایت کردم و البته بعضی موارد رژیم دکتر تغذیه و ماما برعکس هم بود و من ترجیح دادم گفته های ماما رو انجام بدم

این ماه میخواستم اقدام کنم هم شوهرم آزمایش اسپرم داده بود و خانم ماما جواب رو دید و گفت خوبه و شوهرم یک شب در میان قرص اورامین f میخوره و به من گفته بود از روز دوم پریود قرص لتروزول بخورم و یک شب در میان خودمو با جوش شیرین شست و شو بدم و روز 12 برم سونو و دوباره ph واژن که رفتم متاسفانه تخمک غالبم چندان بزرگ نبود و 13*21 بود بقیه ش هم 11-12 بود ولی خوشبختانه ph واژن خیلی خوب شده و شده 7.6 قلیایی

ولی بدلیل فولی کوچیک اقدامم موند ماه بعد تا از اول پریود قرص ها و آمپولهای تجویز شده رو بزنم و بعد ان شاا... اقدام

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
سلام به همه دوستای مهربون  یه سوال برای پسر دار شدن طبع و مزاج زن و شوهر چجوری باشه بهتره ؟دوس ...

کسی نبود جواب بده از دوستای باتجربه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام به همگی من از اواخر مرداد ماه تحت نظرم و همون موقع آزمایش ph واژن دادم برای تعیین کردن اسیدی ی ...

عزیزمph را چه جوری اندازه گرفتن؟میشه توضیح بدی و رژیم قلیایی هم بگی 

`پرولاکتین را برای چی مینویسن

نمیدونم من رفتم دکتر آز پرولاکتین و تروئید و ویتامینd3و اینجور چیزا نوشت که پرولاکتینم خیلی بالا بود انگار مانع بارداری میشه

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
2706