2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013676 بازدید | 355184 پست
مبارکه خانومی  این مثبته شک نکن  با ادرار صبح بزنی میبینی چقدر پررنگ تر میشه

همین باادرار صب بود بعد چهارساعت انداخت الانم یکی دیگ زدم بعد ۳ساعت انداخت انگار خیس میخوره فکر نکنم نینی باشه

واسم دعا کن نرگس جون.بعصی وقتا دردای شدید پری میاد سراغم ناامید میشم.بعضی وقتا هم انگار نه انگار.😢

افرین که امیدواری.ان شااله خدا جواب صبر و امیدت رو با یه بی بی خوووشرنگ بده عزیز دلم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین باادرار صب بود بعد چهارساعت انداخت الانم یکی دیگ زدم بعد ۳ساعت انداخت انگار خیس میخوره فکر نکنم ...

عزیزم باید بعداز چندروز تکرا کنی انشالله که نی نی هست خوش بین باش

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
2728
خدا نکنه عزیزدلم...زنده باشی موقع زایمانت خیلی من و پسرمو دعا کن دعا کن توی این 6هفته پایانی خوب و ...

آنالی وزن نی نی تو ۳۴هفته چند کیلو بود؟

راستی تو بودی که تو ادرار دفع گلوکز داشتی؟ عددش چند بود و دکتر بهت چی گفت؟

امروز آز ادرار دادم، دفع پروتئین زده +۱و دفع گلوکز زده +۲

این یعنی دیابت گرفتم؟؟

خدایا امیدم فقط تویی...
والا یکی دو بار سونو دادم حداکثر سایز فولیهام ۱۰ بوده ولی چند ماه آخر حس میکردم تخمک گذاری دااشتم چو ...

آخه من فولیکولمم ۲۰میلی بود اینسری پریم عقب افتاد ۱۵روز ترشحاتم زیاد بود

باز بعد پری ترشح داشتم یعنی میشی منم به بارداری نزدیک شده یاشم

میشه برا سلامتی نی نی جونم صلوات بفرسی (الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
همین باادرار صب بود بعد چهارساعت انداخت الانم یکی دیگ زدم بعد ۳ساعت انداخت انگار خیس میخوره فکر نکنم ...

مثبته مبارکه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
فکرنکنم کاشکی باشه🙁

چرا هسسسسسست😊 

مال منم اولاش همین شکلی بود

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706