2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015106 بازدید | 355184 پست
سلام دوستای گلم خوبین همگی خداروشکر؟ من رفتم آنومالی خداروشکر همه چی خوب بود نی نی هم پسر بود ولی ...

خداروشكر عزيزم. از تئوري هاي كه برا پسر بود كدوم رو داشتي؟تستاي خونگي انجام داده بودي؟٠

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ای جونم عزیزم خداروشکر که همه چیز خوب بود...مبارک باشه گل پسریت عزیز دلم...چرا نگرانی الکی به خودت ر ...

فدات شم شبنم جون

اره واقعا خواست خدا از همه چی بالاتر

ممنون عزیزدلم ان شاءالله شماهم سالم و سلامت پسر گلتو بغل کنی

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
خداروشكر عزيزم. از تئوري هاي كه برا پسر بود كدوم رو داشتي؟تستاي خونگي انجام داده بودي؟٠

ممنون عزیزدلم

عزیزم باورکن هیچکدوم رو نمیدونم از تئوریها و هیچ تستی انجام ندادم

2738
ممنون عزیزدلم عزیزم باورکن هیچکدوم رو نمیدونم از تئوریها و هیچ تستی انجام ندادم

مرسي خانومي انشالا صحيح و سالم بغل كني اصلا هم استرس نداشته باش و به خدا توكل كن.اين روزا به خوشي ميگذره.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
پس همه اين فكرارو دارن آره جز توكل كاري نميشه كرد. يه دوستي دارم انقدر ديروز نگرانم كرده كه اينو نخ ...

وای دوستت خیلی وسواسي بوده عزیزم. 

انقدر هم لازم نیست سخت بگیری. 

مگه قدیمی ها که هيچي رعایت نمیکردن بچه هاشون عقب مونده شده. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ملمان آتنا جون یعنی من که نه سابقه ی سقط داشتم نه مشکلی دکتر بهم ۵داده بود ضرر داشته؟؟

ضرر که نداره عزیزم نگران نباش دوز پنج هم وارد فاز مسموميت نميشه. 

فقط لازم نیست همون یک کافیه. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
مرسي خانومي انشالا صحيح و سالم بغل كني اصلا هم استرس نداشته باش و به خدا توكل كن.اين روزا به خوشي مي ...

ممنون گلم ان شاءالله همچنین شما سالم و سلامت و جنسیت دلخواه

2706