2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013666 بازدید | 355184 پست
رب چرا آخه؟  ادویه رو شنیدم خوب نیست ولی من استفاده میکنم  هرچیزی اگه زیاده روی نشه ضرر ...

آره بابا ملت شورشو درميارن و به آدم استرس ميدن منم در حد تعادل همشو استفاده ميكنم مثلا ديروز كباب مرغ درست ميكردم زعفرونم زدم.مشت مشت بخوري و يا بشيني چايي زعفرون دم كني بخوري شايد

تازه من تو يه جا خوندم شيرزعفرون بچه رو خوشگل ميكنه.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
ایشالا خدا برات تکه‌ش داره عزیزم  هر چی هم دلت میخاد بده بهت😀😍

مرسي عزيزم انشاالله.توهم به اميد خدا اين ماه مامان بشي و بياي قاطي تيكر دارا به خدا توكل كن و اقدامتو برو انشالا به نتيجه مطلوبت برسي.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس ساک وسط بوده مایل به راست  فکر کنم وضعیت جنین با وضعیت ساک حاملگی دو تا چیز متفاوتن  ...

آره نظر منم همينه كه دوتا سمت هست يكي ساك يكي جنين اينايي كه ميگن برا جنسيت منظورشون جنين توي ساك هست كه كجاش قرارداره.

مرسي عزيزم انشاالله.توهم به اميد خدا اين ماه مامان بشي و بياي قاطي تيكر دارا به خدا توكل كن و اقدامت ...

انشاالله 

بخدا دیروز چهارساعت فقط تو‌ مطب بودم تا سونو رو انجام داد تازه احتمال رحم دوشاخ هم بهم داده بخاطر همین معاینه هم کرد ولی گفت با عکس صددرصد مشخص میشه 

دعا کنین برام🙏

2731
آره عزیزم مشکلی نداره. فقط یادت نره که بعد مصرف پماد اصلا از جات بلند نشي. 

نه تا صبح بلند نمیشم ولی صبح که میرم دسشویی همش میاد

میترسم اثر نکنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
شرح اقدامتو میگی گلم؟

عزیزم من رژیم خاصی نداشتم فقط عسل و سیاهدونه خوردیم کاسنی هم ک گرفتم ولی شوهرم اصلا نخورد

اقدامم روزی ک کیت مثبت شد با روز بعدش

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
سلام دوستای گلم خوبین همگی خداروشکر؟ من رفتم آنومالی خداروشکر همه چی خوب بود نی نی هم پسر بود ولی ...

ای جونم عزیزم خداروشکر که همه چیز خوب بود...مبارک باشه گل پسریت عزیز دلم...چرا نگرانی الکی به خودت راه میدی روزای اول رو یادته؟؟خدا خواست و برات گل پسرتو تا الان نگه داشت پس از این به بعد هم برات حفظش میکنه نگران نباش فقط همون تا میتونی استراحت کن دیگه چاره ای نیست عزیزم خیلی ها هستن که تا آخر بارداری باید استراحت داشته باشن...دیگه به امید خدا نصفیش گذشته نصف دیگه اش هم انشاالله که به سلامتی میگذره الکی به خودت استرس وارد نکن گلم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
انشاالله  بخدا دیروز چهارساعت فقط تو‌ مطب بودم تا سونو رو انجام داد تازه احتمال رحم دوشاخ ...

رحم دوشاخ ديدم كه باردار شده!حتما دعات ميكنم عزيزم شمام برا ما دعا كنين اين روزا به راحتي و خوشي سپري بشه.

عزیزم من رژیم خاصی نداشتم فقط عسل و سیاهدونه خوردیم کاسنی هم ک گرفتم ولی شوهرم اصلا نخورد اقدامم رو ...

مبارکه عزیزم 

ایشالله به سلامتی بغلش کنی

ناراحت نباش و استرس نداشته باش ،خدا کمکت میکنه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706