2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
مرسي عزيزدلم التماس دعا 🙏🏻😇😢🌹

انشالا همه چی عالی پیش میره توکل بخدا

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
نرگس عزیییییزم مبارکت باشه خانومی خیلی برات خوشحال شدم ان شاالله گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیریش😍 ...

ممنون مهساجونم.انشاااله شماهم گل پسرت سالم و سلامت بیاد بغلت و خدا حافظش باشه عزیز دلم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم بارداری ؟الهی شکرت ان شااله سالم وبی دردسر بغلش کنی همه دوستای گلم که تازه مامان شدید مبارک ...

سلام قاصدک جون

خوبی عزیزم

مرسی از تبریکت خااانومی😍😍

بهتر شدی ان شااله؟دوقلوهاای نازت درچه حالی ان؟واای چه حس خوبی داره😰😰😇😇

خدااا واست نگهشون داره😍😍

حنانه جون بارداری 😍😍😍 مباااااارک باشه عزیزم ❤💖 ب سلامت گل پسرتو بغل بگیری ان شاالله  . خدار ...

ممنونم دوست مهربووونم

مطمئنم شما هم خیییلی زود با بی بی مثبتت خوشحالمون میکنی.امیدت به خدا باشه.از علی اصغر امام حسین بخواه که دست رد به سینه ت نمیزنه😍😍

2738
درچه حالی نرگس جون؟خیلی خوشحالم برات خدارو شکر که انتظار تو هم به سررسید.ان شالله این بار نوبت یاسی ...

ممنون عشقم😇😇

شکر خدا خوبم الان رفتم ازمایش دادم گفت ساعت پنج زنگ بزن اگه اماده بود بیا بگیر اگرم اماده نبود فردا 

ظهر اماده میشه

@حنانه92    

رز جان خدارو شکر که جنین تشکیل شده و همه چی خوب بوده.والا میگن از هشت هفته بهترین زمان شنیدن ضربان قلبه.من سردخترم دقیقا ۴هفته و چند روز بودم که قلبش تشگیل نشده بود و گفت دوهفته دیگه بیا.بعداز دو هفته صدای قلبشو شنیدم😍😍ان شااله قلب کوچولوت تا دوهفته دیگع تشگیل میشه رز عزیزم

سلام مامان کیانای عزیز و مهربون.شما خوبی نینی خوبه شکر خدا.اقدامام تموم شده دیروز یا امروز موعدمه آخ ...

نسرین جون شماهم ان شااله فردا صبح بی بی بزن

ان شااله خوشحالمون کنی😍😍

عزیزم فردا صبح به عشق بیبی مثبت تو میام تاپیک که ان شاءالله با یه بیبی خوشرنگ خوشحالیمون رو تکمیل کن ...

ممنون از لطفت مهربونم.ولی فعلا نمیخوام بیبی بزنم میخوام از موعدم حسابی بگذره.انشاالله اگه قسمت بشه ۳۳ یا ۳۴ سیکل بیبی میزنم.امروز ۳۱ سیکلم.یه دردای خیلی خفیفی هم دارم هم تخمدانهام هم سینه هام که اگه از پری نباشه انشاالله دوشنبه بیبی میزنم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نسرین جون شماهم ان شااله فردا صبح بی بی بزن ان شااله خوشحالمون کنی😍😍

فردا ۳۲ سیکلم حنانه اگه پری نیاد میخوام ۳۳ یا ۳۴ سیکل بیبی بزن.تا اون موقع شما که الان دونفسه ای خیلی دعام کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706