2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
اره عزیزم همینا را هم بنویس حتی اگه مثلا یه کار کوجیک انجام دادی مثل شست و شوی واژینال یا خوردن خرما ...

عزیزم من نمیتونم سوالاتتو کپی پیست کنم ک زیرشون جواب بدم

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستاي گلم❤️ از سونو اومدم خدا رو شكر  ني ني سالم و بسياااار شيطون بلا بود😁 گل پسره نينيم ...

مبارکه خانومی 

ان شاءالله بسلامت بیاد بغلت 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
عزیزم من نمیتونم سوالاتتو کپی پیست کنم ک زیرشون جواب بدم

عزیزم فقط جوابا را بنویس سوالا خودش وقتی # را میزنی اولین پست هست هرچیز دیگه ای که میدونی لازم بگی ولی تو سوالا نیست خودت اضافه کن 

۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام دادی چی یوده ؟

۶ ماه قبل بارداریم ۲ ماه هردو رژیمو رعایت کردیم ولی تو اون ۲ ماه اقدام باردار نشدم ک دیگه رژیم نگرفتیم و اقدام هم نکردیم تا ۴ ماه بعد
۲_چه معجون یا جوشوندنی مصرف میکردید به صورت مداوم

چیزی مصرف نمیکردیم
۳_همسرتون ازمایش اسپرم را انجام دادن؟خیر

واریکوسل یا هیدروسل داشتن؟مورفولوژی و تحرک اسپرم چند بوده ؟چه قرص هایی مصرف میکرده
۴_برنج میخوردید یا نه؟چه گوشتی مصرف میکردید
بعله برنج مصرف میکردیم حتی زمان رژیم و همه نوع گوشت هم میخوردیم

۵روز تخمک گذاری را چه جوری مشخص کردید؟چند روز اقدام داشتید؟چه غذاهایی روز اقدام خوردید؟از کیت استفاده نکردم و غذای خاصی هم نخوردیم و بعد از پاکی هفته اول هر شب و هفته دوم هر وقت فرصت میشد چون مسافرت خانوادگی بودیم اقدام میکردیم
۶ایا برای ازادسازی امپول زدید ؟قرص خوردید؟یا به صورت طبیعی تخمک ازاد شد

به صورت طبیعی
۷برای تقویت همسر چه معجونی بهش میدادید؟
معجونی بهشون ندادم

۸ایا لبنیات را به طور کامل حذف کرده بودید خودتون و همسر

خیر ولی کلا مصرف لبنیاتمون پایینه
۹به نظر شما نقطه قوت رژیمتون چی بوده یا چه دلیلی را ضعف تو رژیمتون میدونید که نباید انجام میدادید

رژیم نداشتم
۱۰ ایا جنسیتتون مطابق جدول چینی هست ؟ خیر جدول چینی جنسیت دختره ولی جنسیت اصلی پسره

این که ماه لقاح را اگه با سن جمع کنی زوج باشه پسر و فرد باشه دختر میشه مثلا مادر ۲۱ ساله ای که در اردیبهشت بچه دار شده فرزندش دختر

۲۱+۲=۲۳

سن ۳۰ ماه اقدام ۱

۳۰+۱=۳۱ که دختر میشه ولی جنسیت پسره

فقط من تو تمام رابطه ها زودتر از همسر ارضا شدم 

و اینکه چون چیزی و رعایت نمیکردم و برنامه ریزی نبود استرسیم نداشتیم فقط ب خاطر اقدام رابطه نداشتیم 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
ببخشید بعد چطور رژیم بچها رو پیدا کنیم

عزیزم وقتی بزنی رو کلمه رژیم#  پست های بچه ها پشت سر هم هستش و میتونی ببینی الان بزنی رو این کلمه اولین پست در مورد سوالایی که بچه ها لطف میکنن و جواب میدن 

۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام د ...

عزیزم انتهای همین پستت # بزن و بدون این که فاصله بزنی بنویس رژیم تا پستت علامت گذاری بشه مرسی که وقت گذاشتی مهربون 

شرح اقدام مهسا نیومد ک😕😕

چون پستش را علامت گذاری نکرده باید # را بزنید و بدون این که فاصله بزنی بلافاصله بعدش بنویسی رژیم تا دوتاش ابی رنگ بشه اینطوری شرح اقدام و رژیم بچه پشت سرهم قرار میگیره و دسترسی بهش خیلی راحت 

عزیزم انتهای همین پستت # بزن و بدون این که فاصله بزنی بنویس رژیم تا پستت علامت گذاری بشه مرسی که و ...

عزیزم ممنونم ازپست جدیدت. ولی یه سوال. مهساجان باید موقع اقدام که کردند رو بگن چندسالشون بود درسته یعنی موقع اقدام ۳۰سالشون روردکردند یانه

عزیزم ممنونم ازپست جدیدت. ولی یه سوال. مهساجان باید موقع اقدام که کردند رو بگن چندسالشون بود درسته ی ...

این یه نظریه است زیاد بهش اعتباری نیست ولی تو اطرافیان ما خیلی بهش اعتقاد دارن اره عزیزم مثلا وقتی ۳۰ سال یک ماه باشی ۳۰ حساب میشه و لقاح توی اسفند باشه جمعش میشه ۴۲ و میگن چون زوج پسر ولی من انقدر مثال نقضش را دیدم که حد نداره دقیقا عین جدول چینی بیشتر جنبه فان و سرگرمی داره

2706