2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013676 بازدید | 355184 پست
خوشم میاد کسی جواب نمیده منم تندتند سوالم میپرسم    

روژان جان فولی سمت راست احتمالا فردا پس فردا آزاد میشه .کیت بزن و هواست به اون فولی باشه تا به موقع اقدامتو بری .دکترت خواسته روز ۱۴ سونو بشی تا از آزاد شدن تخمک مطمئن بشه .برای روز ۱۲ سایز فولی ها عالی هستن .

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من از كيت مكس ١٤ استفاده ميكنم فقط نميدونم چرا ٤ روز بعد پريود دو خط پرنگ ميشه وتا ...

کیت مکس خطا زیاد داره بهتره از مارک دیگه ای استفاده کنی مارک مدیکور ،مدی هلث و مارک مدی اسمارت خوبن

2728

مامانای جدید ونیسا و سحر ناز خانم به هردوتون تبریک میگم انشاالله بارداری راحتی پیش رو داشته باشید .😍😍

باران خانم انشاالله قلب نینیت صدوبیست سال بتپه😍

2738
عفونت ندارم شاید کیست باشه😞

چون میگی ۱۰ روز تا پری مونده ممکنه علایم بارداری باشه اگر باردار نبودی اونوقت یه سونو بده تا از نظر کیست بررسی بشی

چون میگی ۱۰ روز تا پری مونده ممکنه علایم بارداری باشه اگر باردار نبودی اونوقت یه سونو بده تا از نظر ...

به نظرتون این ۱۰ روزم صبر کنم بعد برم دکتر یا الان برم؟

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
[QUOTE=59649387]به نظرتون این ۱۰ روزم صبر کنم بعد برم دکتر یا ...فعلا صبر کن تا موعدت برسه اگر پریود ...

باشه ممنونم از راهنماییتون

التماس دعا

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
عزيز دلم مباركهههههه انشالا قلبش ١٢٠ سال بتپه😍😍 التماس دعا مامان جون❤️

مرسی کیانای مهربون این ماه انشالله نوبت تو

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
سلام به دوستانی که تازه مامان شدن و تبریک میگم بقیه دوستان باردار حالتون چطوره؟مامان اتنا هستی بانو ...

وای مهناز جون از صبح تو فکرت بودم، باخودم گفتم یعنی دخترش دنیا اومده🤗

ایشالا بسلامتی دنیا بیاریش. اگر بتونی پیاده روی کنی خوبه برای این ورما. 

2706