2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013940 بازدید | 355184 پست
خودتو ناراحت نکن عزیزم دیگ قسمت منم اینه 😔

الهی بگردم دل پر غصتو😭😭

الهی بحق جواد ائمه خدا خودش یه نظر کنه واست گلم 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اره .پسر

ماه های پیش چند سیکلت آزاد میکردی؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم ۱۲ساعت بعد کیت اولی کیت بزن و برو اقدام اولو

یعنی کیتم این رنگی بشه روز تخمک گذاریمه؟

آخه دورم ۲۹ روزه هست امروزم که ۱۲ بود با حساب کردن باید روز ۱۵ روز تخمک گذاری باش..

گیج شدم😑

🥰خدایا شکرت🥰
2731
یعنی کیتم این رنگی بشه روز تخمک گذاریمه؟ آخه دورم ۲۹ روزه هست امروزم که ۱۲ بود با حساب کردن باید رو ...

گیج نشو بعضی وقت ها زود تخمک آزاد میشه من خودم ۲۸روزس دوره هام روز ۱۱پر رنگ شد کیتم روز ۱۲ازاد شد خودش از دردش متوجه شدم گلم..

به نظر من که ۱۲ساعت بزار بگذره از کیتی که ساعت۴زدی مثلاً ساعت۴یا۵صبح اگه میتونی اقدام اولو برو بعد ۱۲ساعت اقدام دوم ....

من که اینجوری اقدام کردم 

امتحدان نکردم اولین بارمه

خسته نباشی😂😂😂

2738
سلام اعظم جون خوبی؟ پسرم الان دو سال و نیمش میشه گل پسر شما که ماشاالله بزرگتر بود. آره دخملی کیا ...

سلام گلم خوبی ؟گل پسری چطوره ؟پس هنوز سه سالش تموم نشده فک میکردم سه سالش شده 

پسر من چن روز دیگه دو سالش میشه ولی اونقدر اذیت میکنه مثل دوران بارداریم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزم خوبی اقا کیان خوبه فعلا اصفهان نیسم اومدم یه شهر دیگ زندگی میکنم😔 فعلا اوضاعم داغونه ولی ...

خوبم عزیزم پسرمم خوبه

ااااا . 

ی شهر دیگ رفتی روحیتو خراب کرده

ب بارداری فکر نکن.سعی کن رابطت با شوهرت خوب بشه یعنی بهتر بشه. یکم بیشتر واسه خودتون وقت بزارین

بعد بچه زنو شوهر یکم ازهم دور میشن دیگ سرگرم نینیو مشکلاتش میشن

ایشالا اوضاعت بهتر میشه

تو دختر عاقلی هستی .زندگیتو درست مدیریت کن

زندگی شهر غریب ی حسنائیم داره لااقل خانواده همسرت دخالت نمیکنن

ایشالا ب زودی خوشحالمون میکنی باران جون.دعا میکنم دلت شاد بشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نتیجه گرفتی؟

این جوری عزیزم 

@samenn    

باید آبی بشه 

مثلاً این کاربر و تگ میکنم من ببین

@79sanaz    

@jigar_shosho    

ساناز عزیزم شبنم عزیزم ببخشید تگتون کردم 

مراحل آموزشی بود😉😉😉