2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سلام نسرین جان  همش بیادتم هم تو هم باران  انشالله بزودی یه نی‌نی خوشگل و سالم بیاد تو د ...

ممنون گلم ان شاءالله بچهاتو سالم بغل کنی مرسی که به یاد مامنتظرا هم هسین😍⚘

سلام هفته بارداری تبسم و من یکی بود اونم الان زایمان کرده 

خوبی ساناز؟پسر گلی چطوره؟چند وقتشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ممنون خوبیم امروز ۳۲ روزه اس 

اوخی عزیزم

۴۰روزو رد کنه خ آروم تر میشه.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
امروز گریه نمیکنه بی حاله خ میترسم نکنه سرماخورده اخه همیشه از ساعت ۷ شروع میکرد تا ۱۲ گریه میکرد

الکی ک سرما نمیخوره.دمای خونه رو مرتب چک کن پایین یا بالا نباشه

2740
خ بی حاله شبنم الان براش استامینفون دادم 

سرخود ب نوزاد دارو نده

شیرش بده بخوابه .شاید کم خوابیده.

سلام منم اقدامیم یکم مشکل دارم کی میاد کمکم کنه

سلام جانم بگو مشکلتون شاید کمکی بتونیم بکنیم...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام کسی هست به من کمک کنه

۴ساله اقدامم این ماه قراربود۱۵پریود شم که ۵روزقبلش ترشح تخم مرغی بارگه های خون داشتم گفتم خداروشکر لانه گزینیه واز اول برجم اول مهرکرونا گرفتم همهی علائم مخصوصا شدید سینه درد وتکرر داشتم که دیدم ایناروهمسرمم که کرونا گرفته داره حتی اونم بالا میاره گفتم پس این علائم مال کروناست وکمکم اون لکه ها تبدیل به خوریزی آبکی قهوه ای صورتی شدن که فقط تودستشویی بود بسیار رقیق چون درباداری دیگم هم تا سه ماه اینجوری بودم شک کردم بعد۵روز بتاتیتر دادم۱۰بود ومشکوک ولی بی بی منفیه منفی ۵تا گذاشته بودم وهمش منفی قبل آز به توصیه منشی دکترم که وقتی گفتم بی بی منفی ولکه بینی دارم گفت داروگیاهی بخور بازشه سه با رازیانه خوردم بعد فرداش که آز دادم۱۰بود امروز۵ روز از آزم میگذره وباید دوباره برم حالا سوال من اینه که سونو همون روزآز دادم که دکتر گفت یه فولی۲۸ داری وضخامت۶/۵وخودش تاکید کردکه بتا حتماتیتربده میخوام بدونم اگه آزمایش منفی باشه واینکه دیشب ترشح سفیده تخم مرغی داشتم واین ۵روز شیاف گرفتم واحتمالا ضخامتم بالا رفته امشب اقدام کنم ممکنه اوتخمک بگیره واگه بگیره ممکنه بعدقطع شیاف پری بشم یانه شما که تجربه دارین چکارکنم این فولیکول که دکترم گفت عالیه ازدست ندم درضمن من جنسیتم دختر میخوام دوتا پسر دارم

۴ساله اقدامم این ماه قراربود۱۵پریود شم که ۵روزقبلش ترشح تخم مرغی بارگه های خون داشتم گفتم خداروشکر ل ...

توروخدا اگه پیاممو دیدین جواب بدین من امروز آز میدم وتا بعد از ظهرمعلوم میشه مثبته یا نه اگه منفی بود بااین شرایط امیدی هست یانه اصلا ممکنه دوبار درماه تخمک گذاری باشه چون۱۴ سیکلم کیت زدم پر رنگ نشد ولی شب قبلش یه بار اقدام کردم اگه تخمکی نبوده پس چرا بتا مشکوک بود من قبلا همیشه ۰بودم واگه تخمکی بوده پس این فولی۲۸ ۵ روز بعدموعد چیه

توروخدا اگه پیاممو دیدین جواب بدین من امروز آز میدم وتا بعد از ظهرمعلوم میشه مثبته یا نه اگه منفی بو ...

درضمن دوره هام منظم و۲۸ روزست حتی ساعتشم دقیقه ومشکلی هم ندارم داروهم نمیخورم فقط ماه پیش باد کش تخمدان انجام دادم ولی خودم مشکوکم لوله هام چسبنده باشه چون سز کردم واتفاقا میخواستم این ماه برم عکس رنگی که اینجوری شد عفونتم اصلا ندارم ترشحاتم تمیز وبی بو هستن کیستم ندارم توسونو گفت همه چیز مرتب وخوبه