2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
سلام من امروز سونو دادم میشه جوابش ببینید؟

همه چی خوبه هنوز ازاد نشده فولیکولت....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اینم کیت امروزمه

عزیزم کیتت رو به کمرنگی که بره یعنی ازاد شده....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم خوبی  گلسا جان خوبه  اره قربونت برم تازه 8 هفتم کامل شد دوقلو دارم

وی عزیزم چه عالی...تبریک فراوان...

مبارکه عزیزم... 

چجوری ۲قلو شد با دارو؟؟

این کیت امروزمه

عزیزم امروز یکم کم رنگ شده احتمالا تا فردا صبح کلا منفی میشه کیتت

سلام عزیزم مرسی  لتروزول خوردم فقط  و تحرک زیاد داشتم

عزیزم آن شالاه صحیح وسلامت بغل بگیریشون...

بچه اوله؟؟؟

سلام عزیزم مرسی  لتروزول خوردم فقط  و تحرک زیاد داشتم

لتروزول چجوری خوردی؟؟؟

لتروزول چجوری خوردی؟؟؟

عزیزم من چند ماه قبل تر هم لتروزول مصرف میکردم تحت نظر بودم همش یه فولیکول داشتم 

لتروزول به تنهایی خیلی به ندرت دوقلویی میاره ولی اون ماه من به دلایلی خیلی تحرک داشتم و دوتا تخمک آزاد شد 

سرخود مصرف کرده بودم از شب سوم دوتا 

منتظر گل پسرام  
عزیزم من چند ماه قبل تر هم لتروزول مصرف میکردم تحت نظر بودم همش یه فولیکول داشتم  لتروزول به ت ...

اینکه میگین شبی دوتا یعنی دوتا قرص رو باهم بخوریم؟؟ یا اینکه یکی شب یکی صبح بخوریم؟؟

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!
سلام عزیزم خوبی  گلسا جان خوبه  اره قربونت برم تازه 8 هفتم کامل شد دوقلو دارم

طلا جون تبریک میگم، انشالله به سلامتی و وقتش جفت نی نی هارو بغل کنی🌷🌷🌷

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲