2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به دوستای گل چطورین امروز اول ماه ذی‌الحجه هست دوشنبه هم که هست از امروز میتونین ختم سوره واقعه رو شروع کنین امروز روز اول ذی‌الحجه هست ۱بار خونده بشه.. فردا ۲ذی الحجه هست ۲بار روز سوم ۳بار  و.....

تا روز۱۴ ذی‌الحجه ۱۴بار خونده بشه یه دعایی هم داره مخصوص همین ختم واقعه هست ...

خیلی حاجت میده..

پس بجنبین تا جا نموندین...

التماس دعا منم فراموش نشه

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

گاهی چقدر دلم واسه اینجا تنگ میشه 

اقدامات /بارداری/تعیین جنسیت 

خاطرات خو‌و ب و بد 

انشاالله همگی خوب و‌خوش باشید کنار جوجه هاتون 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
2728
سلام به دوستای گل چطورین امروز اول ماه ذی‌الحجه هست دوشنبه هم که هست از امروز میتونین ختم سوره واقعه ...

سلام عزیزم

من از امروز میتونم بخونم یا دیگه نمیشه؟

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2738
سلام دوستان من طبق سونو اخر الان ۳۱ هفتمه ولی طبق سونو انومالی الان ۲۹ هفته ۵ روزم حالا کدومشو حساب ...

سلام عزیزم سن باریتو طبق پریودی حساب کن ولی برا زایمان ان تی مهم تره چون من رفتم بیمارستان سن باریمو پرسید من طبق پریودی گفتم اونا طبق ان تی حساب کردن برام 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
سلام عزیزم سن باریتو طبق پریودی حساب کن ولی برا زایمان ان تی مهم تره چون من رفتم بیمارستان سن باریمو ...

اهان باشه بین اخرین پریود و ان تی ۵ روز فرق هستش

۲۹ هفته ۵ روزمه پس.. مرسی

سلام عزيز دلم خوبم شكر  خدا خودش ازم گرفتش ولي صبرو تحملش رو بهم داد گاهي ميرم تو فكرش قوربون ...

خوشحالم که میشنوم خدا صبرت بده وجای خالی‌شو پرکنه

ماخوبیم فدات پسرم امروز۹ماه وجهارروزشه دخترممم مدرسه خصوصی ثبت نام کردم ایشالا از۱۵شهریورمیره کلاس اول استرسشو دارم

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706