2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
لام عزیزم شکر...تعدادنزدیک40میلیون دتوجه ب رنج نرمال آزمایشگاه خوبه..تحرک آ عالیه44%ب13%سی5%ودی36%ک ...

ممنون عزیزم...

چجوری متوجه میشین شما؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به من گفته هر شب ساعت ١٠

سلام خوبی مریم جون؟چه خبر؟بنایی تون تموم شد؟

من دارم کم کم کارای خونه رو انجام‌میدم خیلی سخته،،،نوبت زایمان زدی؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی قدم نو رسیده مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشید عزیزم من شیاف و آمپول ...

سلام عزیزم تبریک میگم از پیام ها متوجه شدم باردار شدی الهی شکر 

خیلی خوشحال شدم 

ان شاءالله بسلامت و بموقع نی نی رو بغل بگیری و بسلامت بزرگش کنی

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام خوبی مریم جون؟چه خبر؟بنایی تون تموم شد؟ من دارم کم کم کارای خونه رو انجام‌میدم خیلی سخته،،،نوب ...

سلام فاطمه جونم مرسي خوبم شكر خودت چطوري؟ 

هيچي سلامتي عزيزم منم اره كاراي خونه تموم شده تميز كاري هم انحام دادم ديگه اخراشه ٢،٣ روزه تموم ميشه ايشالا

اره منم خيلي سخت انجام ميدم ولي چاره اي نيست مجبور بودم همه جا حسابي تميز كنم بعد زايمان نميتونم ديگه سختتره به نظرم اون موقع...

وقت عمل هم والا الان اومدم دكتر مطب نشستم امروز بهم ميگه 🥰

اوکی میگم من جایی ک انسولین میزنم تو بازو هام قرمز میشه چیکار کنم

زور نافت بزن 

بيشترين اثرگذاري رو داره 

بعدا هم كبود يا قرمز شه حداقل تو چشم نيست 

٤ انگشت از نافت فاصله داشته بالا پايين چپ راست

سلام عزیزم میشه جواب منم بدین من چهار ماهه تو اقدامم تنبلی تخمدان دارم ولی هنوز چیزی نشده میشه راهنماییم کنید در مورد کارایی ک باید قبل اقدام بکنم مرسی♥️♥️

زندگی سخته ولی تحمل کن روزای خوب در راهه🍃♥️اگه دلت خواست امضامو که خوندی واسه خونه دار شدنم دعا کن‌🤎دوستت دارم دوست نینی سایتیه من♥️میدونم توام مثه من از اینکه نمیتونی درد و دلاتو ب‌ اطرافیانت بگی میای اینجا چون حداقل دلخوشیت اینه کسایی که با بی رحمی قضاوتت میکنن غریبه ان نه اشنا🙂با اینکه نمیشناسمت ولی دوست دارم مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی🥰

سلام به همه ی دوستان قدیمی خودم 😍😍😍

امیدوارم حال همگیتون خوب باشه و روزهای خوبی داشته باشین 

دلم خیلی برای اینجا تنگ شده بود واقعا یادش بخیر چه روزهای پراسترسی داشتیم 

انشاالله که همه ی باردارا به سلامتی زایمان کنن و منتظرا هم بزودی خبر خوش بارداری رو بدن🙏🏻🙏🏻

@مامان_اتنا2    

@مامان_ستایش1    

@باران7166

مامان هدیه 

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
2706