2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

وای وای چی شده عزیزم 

خدا صبرا بده 

اخه چرا ؟؟

سرم قلبم درد گرفت خدا خودش آرامش بهت ببخشه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

سلام عشق مهربون بعد مدتها اومدم فکر میکردم فرشته ی خوشگلت بدنیا اومده و تبریک بگم ... اخ بمیرم خواهر ..خدا نصیب دشمن ادمم نکنه ..  حرفی ندارم جز اینکه خدا بهتون فقط صبر بده دلت اروم بشه ..امیدوارم خدا حسرتش طوری برات جبران کنه که بیای بگی خدایا شکرت 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام عزیزای دل ❤ من به لطف خدا زایمان کردم دیروز زمان زایمان برای همتون دعا کردم تک به تک انشاءالله ...

قدمش مبارک مامان سامیار عزیزم الهی عاقبت بخیری و خوشبختیش ببینی عزیزم

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2731
@ftm0210     سلام خوبی  حال پارمیس عزیزم خوشگلم چطوره ؟ تو تاپیک خوندم خداروشکر ج ...

سلام عزیزم....الحمدالله تشنجاش کمترشده..تباشم داره کم کم کنترل میش خداروشکر......تا ببرم ببینم نوارمغز بگیره میخادچیکارکنه هفته آینده...توخوبی؟بچه هاخوبن؟فسقلیت اذیتت نمیکنه؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

خانوما من ۱۳ اردیبهشت پریود شدم 

اقدام کردم بعد پاکی 

دختر دوست دارم 

الان فهمیدم باردارم 

طبق محاسبه زمان تخمک گذاری با لقاح یکی بود 

یعنی ممکنه روز تخمک گذاری بود ولی دختر بشه ؟

خدایا خودت پشت و پناهم باش
خانوما من ۱۳ اردیبهشت پریود شدم  اقدام کردم بعد پاکی  دختر دوست دارم  الان فهمیدم ...

عزیزم مبارک باشه،ودختر باشه که دوست داری

من خیلی عقیده ای ،به زمان تخمک گذاری واین ها ندارم،اول وآخر فقط باید خدا بخواد،انشالا که اول از همه سلامت،و بعدش هم یه دختر خوشکل وناز باشه نینیت

سلام عزیزم....الحمدالله تشنجاش کمترشده..تباشم داره کم کم کنترل میش خداروشکر......تا ببرم ببینم نوارم ...

سلام خوبی پارمیس چطوره گلم؟؟

بی زحمت یه نگاه بنداز ازمایش همسرمه 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
خانوما کسی اینجا با قرص ضدافسردگی که میخورده باردار شده؟

بار دار میشه اما خیلی خیلی مواظب باشین . بعضی از داروهای ضدافسردگی ناهنجاریهای خیلی بد جنینی میده .باید دکتر ببینه داروها عوارض جنینی نداشته باشه حتما باید قبل اقدام داروهاشو دکتر چک کنه 

خدایا شکرت...

سلام میگم من دوهفته از پریودم گذشته رفتم سونوگرافی دکتر گفت فولیکول ۲۰غالب داری بنظرت با  وجود دیر شدن پریود ممکنه با این فولیکول باردارشد؟

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
سلام خوبی پارمیس چطوره گلم؟؟ بی زحمت یه نگاه بنداز ازمایش همسرمه 

لام عزیزم شکر...تعدادنزدیک40میلیون دتوجه ب رنج نرمال آزمایشگاه خوبه..تحرک آ عالیه44%ب13%سی5%ودی36%ک جمع آ و ب بالای50 یعنی خووبه..پ اچ یه خرده بالاس...91%اسپرمام زنده ن ک عالیه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706