2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
سلام عشق جون خوبی؟مبارک باشه.ایشالا شاهد خوشبختیش باشی اسم گل دخترتو چی گذاشتی

سلام عزیزم.قربونت تو خوبی؟گلپسرت خوبه؟

ممنونم عزیزم.انشاءالله.

اسمشو سلنا گذاشتیم🥰

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هماتوم معمولا خودبخود جذب میشه ،فقط استراحت کن و به هیچ وجه کار سنگین نکن،دخترخاله من هماتوم د ...

سلام عزیزم ممنون که توجه کردی و جواب دادی

استراحت می‌کنم اصلا کار نمیکنم خدا کمک کنه جذب شده باشه این موارد تو بارداری خیلی استرس داره 

دعا کن از بین رفته باشه 🙏🙏🙏

ان شاالله شما هم به سلامتی زایمان کنی ❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

2731
سلام عزیزم.خوبی؟تبریک میگم بارداریتو امیدوارم به سلامتی این دوران و بگذرونی ببین من از هفته ۷ متوجه ...

سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی قدم نو رسیده مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشید

عزیزم من شیاف و آمپول پروژسترون دارم 

اما به دکترم پرولوتون گفتم گفت الان استفادش خوب نیست بعد از ۲۰ هفتگی اگر کسی لازم باشه میدن

استراحت هستم ولی ترسیدم چرا بعد از ده روز دارو هم استفاده کردم بزرگ‌تر شده بود برام دعا کن اینبار که رفتم از بین رفته باشه

پرولوتون ۴ تا چند روز یکی میزدی چند روزه اثر کرد ؟

🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

فدات بشم خواهر مهربونم 😘😘😘 انشاءالله توهم این دوران باقی مونده رو بسلامتی پشت سرمیزاری وبوقتش به ...

سلام عزیزم تیکرت چقدر جذاب شده به سلامتی عزیزم 

ان شااالله به سلامتی زایمان کنی و باقدمش پر از اتفاقات خوب پیش رو باشه 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

مراقب خودت باش عزیزم❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

برای منم دعا کن 🙏🙏🙏مممنون میشم 

2738
سلام عزیزم بله من با تعیین جنسیت نی نی دار شدم و خداوند از سر لطف و مهربانیش یه پسر مهرماه ی بسیار ...

خداراشکر😍😍😍😍

زیر نظر چه دکتری بودین؟؟؟؟

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی قدم نو رسیده مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشید عزیزم من شیاف و آمپول ...

مرسی عزیزم🌹❤

استراحت کن

من فقط استراحت میکردم ولی بزرگتر شده بود

هفته ۱۵ یا ۱۶ دکترم ۴ تا آمپول داد که هفته ای یکی بزنم.

بعداز ۴ هفته رفتم گفت هماتوم نداری دیگه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام سامی عزیزم.قربونت تو خوبی؟نینی خوبه؟ بله زایمان کردم.یه کم درگیر دخترم بودم نشد بیام سایت.امید ...

مبارك باشه عزبزم ب سلامتي زير سايه پدر و مادر بزرگش كني 

اسمش رو چي گذاشتين 

مرسي از دعاي خوبت عزيز دلم 😍❤️❤️ ببخشيد دير جواب دادم پسرم گوشي رو از دستم ميگيره ديگه اختيار گوشي ...

یه پست برات گذاشتم نیومد...

فدای پسر شیرینمون بشم من 🥰❤

وای عشق جون خدا کنه خیلی زود به اندام قبلم برگردم بی صبرانه منتظر اون حس سبکی بعد زایمان هستم ☺️

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامیار جان لطفا سر زایمانت منو پسرمم دعا کن بسلامتی بیاد بغلم ممنونم ازت💓💓💓🤲🏼😘😘

حتما عزیزم همه خواهرهای توی تاپیک توذهنم هستید وحتما یادتون میکنم چه منتظرهامون چه باردارها حتما لایق باشم دعاگوتون هستم❤😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
حتما عزیزم همه خواهرهای توی تاپیک توذهنم هستید وحتما یادتون میکنم چه منتظرهامون چه باردارها حتما لای ...

سلام عزیزم

ان شالله روزهای باقیمانده هم بسلامتی طی کنی و دخمل نازت رو به آغوش بگیری و لذت ببری

برا منم خیلی دعا کن

محتاج دعاتم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
یه پست برات گذاشتم نیومد... فدای پسر شیرینمون بشم من 🥰❤ وای عشق جون خدا کنه خیلی زود به اندام قبل ...

پست چي گذاشتي ؟نه نيومد😛

خدا نكنه عزيزم مرسي ازت❤️

مطمعن باش وقتي زايمان كني يهو ده كيلو ازت كم ميشه ورمت ميخوابه بقيه وزنتم كم كم با شير دادن ميره اصلا نگران نباش تا اونجا كه ميدونم سنت كمه دو تا هم دسته گل داري ديگه وقتت مال خودته كه كم كم ورزش كني هيكلتو بسازي من كه تصميم جدي دارم واسه ورزش 😍😍

♥️
2706