2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
اعظم جون ازت ممنونم آره مال من بتا ۲٠ مام هم۰۷۶/ که براساس هگین نظریه پسره ولی به من گفتن دختر،حالا ...

حتما بیا خبرشو بهمون بده عزیزم 

ان شاءالله اول سالم بعد همون جنسیتی باشه که دلت میخواد و دلشاد بشی عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مگه قند ناشتا و دو ساعته چنده؟ میگم شاید شما خیلی حسااسی مرضیه جون  مال من ناشتا زیر ۱۰۰ بود ...

ناشتا 110 بود الان شده 100 با انسولین

دوساعته خوبه زیر 125 

نمیدونم والا،انقدر دکترم منو ترسونده که حساس شدم

دعا کن این یک ماه به سلامتی بگذره

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم خوبیم شکر عزیزم... اصلا چی هست این عدد مام؟؟

عزیزم خوبی?

مهتاب جون راه رفتنش بهتر شد??

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
وایی فرشته جون من الان رفته بودم سونو نی نی مو دیدم بمیرم براش وای همه چی داشت 🥺🥺🥺 سرش بزرگ بود🥺 ...

خداروشکر سالم بوده عزیزم🙏🙏🙏🙏

شنیدن صدای قلب نی نی بهترین صداست

مراقب خودت باش

2731
ناشتا 110 بود الان شده 100 با انسولین دوساعته خوبه زیر 125  نمیدونم والا،انقدر دکترم منو ترسو ...

میدونی که دیابت مستقیم با استرس در ارتباطه 

به نظرم بیخیال باشی راحتر پایین میاد 

من شوهرم دیگه نمیذاشت زود زود قندمو بگیرم دیگه منم فراموشش کرده  بودم گاهی هم که میگرفتم فقط ناشتا اونم اکثرا بین ۹۵ و ۱۰۰ بود و منم کاریش نداشتم ان شاءالله این ماهم میگذره و بسلامت گل پسری رو بغل میکنی عزیزم 

طبیعی هستی یا سز؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ای بابا من شما و ساری ناز رو اشتباه گرفتم باهم  اره به نظر منم این نظریه درسته من تا حالا یه خ ...

عیب نداره فدا سرت😁😘😘

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
[QUOTE=179278349]وایی فرشته جون من الان رفته بودم سونو نی نی مو دیدم بمیرم براش وای همه چی داشت 🥺🥺 ...

نه عزیزم دکترمو عوض کردم رفتم پیشش اینم خیلی مجهز بود سونو کرد همه چیو دیدم😍

گف ان تی هم بیا خودم سونوت کنم ولی من نمیرم پیش اون میرم سونوگرافی بیرون متخصص

2738
دوستای گلم بزودی تاپیک قبلی بر میگرده مشگلی پیش اومده فعلا باهمین سر کنید .اوکی؟😁

ببین یسوال دارم من سه ماه ال دی خوردم بخاطر کیستم سونو دادم رفع شد پنج سانتی بود یه ماه نخوردم کمرم درد گرفتم بعد اقدام یه ماهه و ترشح سفید میخاسم پری شم نمیشدم ترشح میومد دکتر برام ازمایش بارداری نوشت منفی شد بعد ۱۵ روز تاخیر چه کنم بنظرت 

میدونی که دیابت مستقیم با استرس در ارتباطه  به نظرم بیخیال باشی راحتر پایین میاد  من شوه ...

منم فقط قند ناشتا میگیرم که بفرستم برای دکترم

دکترم گفته اگه تا 38 هفته دردت نگرفت سزارین میکنم 

خانما منو راهنمایی کنین دارم دق میکنم

دکترم گفته۲۷ اسفند بیا خودم سونو کنم غربالگریتو 

دستگاهشم تازه خریده عالیه میگن

ولی خب دکترم مگه رادیولوژیسته که ناهنجاری های جنینو بتونه تشخیص بده؟ اگه اشتباه کنه چیکار کنم؟😭

خانما منو راهنمایی کنین دارم دق میکنم دکترم گفته۲۷ اسفند بیا خودم سونو کنم غربالگریتو  دستگاه ...

به نظرم برای غربالگری حتما برو یه جای خوب.دکتر زنان برای این کار خوب نیست عزیزم.چون سونوی حساسیه

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
به نظرم برای غربالگری حتما برو یه جای خوب.دکتر زنان برای این کار خوب نیست عزیزم.چون سونوی حساسیه

اره راس میگی باید فردا برم بگم براش 

شوهرمم نمیبره اذیت میکنه میگه سرخود کاری نکن من وقت ندارم هی ببرمت دکتر

وای انقد فکر کردم شکمم درد میکنه 😔

2706