2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013938 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه زمانی،تقریبا،هشت سال پیش مصرف میکردم به عنوان قرص جلوگیری از بارداری

ببخشید یه سوال 

ماهی ک قطع کردین یه هفته عقب افتاد پری ماه بعدی هم ک نخوردی باز یه هفته عقب زدی؟؟؟

2731
ببخشید یه سوال  ماهی ک قطع کردین یه هفته عقب افتاد پری ماه بعدی هم ک نخوردی باز یه هفته عقب زد ...

نه عزیزم،من مصرف میکردم،اصلا عقب نمی افتد،سر موقع پریود میشدم،قطع هم میکردم،عقب نمی افتد،چو نکه چند بار ،داخل زمانهای مختلف قطع کردم،اما عقب نیوفتاد

سلام دوستان منم اقدام کردم چهارماهه  ولی هنوز خبری نیس  میشه راهنماییم کنین

سلام عزیزم......چهار ماه که چیزی نیست انشاالله نتیجه میگیری..... نزدیک تخمک‌گذاری خوبه یه ماه سونو بری که ببینی فولی بالغ داری یا نه

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2738

سلام خانوما من ۶ هفته باردارم

تهوع ندارم اشتها م هم خیلی زیاد شده ولی خیلی صورتم لاغر شده ☹

من صورتم استخوانی دیگه نگم چقدر لاغر تر نشون میدم

نظرتون ؟ پیشنهادی ؟

سلام خانوما من ۶ هفته باردارم تهوع ندارم اشتها م هم خیلی زیاد شده ولی خیلی صورتم لاغر شده ☹ من صور ...

سلام عزیزم هیچی صبوری. فقط ب خودت حسابی برس ک لاغرترنشی.خداتوراهیتوبرات حفظ کنه..انشااالله کم کم تپل هم میشی هفته هات بره بالاتر

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم سلام هی تایپ کردم و پاکیدم باز دلم نیومد پستتوجواب ندم....عزیزم نمیش گفت این بلا این مشکل سرم ...

مرسي عزيزم نه از ژنتيك نيست خداروشكر دكتر گفت يه اتفاق باعث بسته شدن رگ و ورم ميشه 

♥️