2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017476 بازدید | 355185 پست
ممنون عشق جون دیگه نرفتم آزمایش بدم شوهرم گف پررنگ شده خیالت راحت  حتی الان پررنگ تر شده باز

ازمايش مهم نيست ديگه پرنگ شده 🤗 بايد بري بهداشت يا متخصص زنان بهت ميگه كي بري سونو 

♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازمايش مهم نيست ديگه پرنگ شده 🤗 بايد بري بهداشت يا متخصص زنان بهت ميگه كي بري سونو 

خداروشکر😍

میرم متخصص زنان فقط میتونم بهش بگم سونو قلب میخوام ۲۰ بهمن برم یا دکتر باید بگه؟ جنین من ۱۰ روز کوچیکتره نمیخوام زود برم 

بله ،درقید حیات و خداروشکر سرحال ،تقصیر خودمونه از روزی که مادرشوهرم مریض شد همه ی کارهاشو ما انجام ...

والا ما شاهدیم‌چن ساله شما درگیر پرستاری از مادرشوهرتون هستین خدا اجرتون بده بخدا 

ان شاءالله خدا یه پسر و عروس مثل شما نصیبتون کنه که جبران اینهمه خوبیهاتون رو بکنن

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچها من ساعت ١١ تا ١٢ نوبت انومالي دارم 😊 التماس دعا♥️

ای جان 

خوبی عشق جان ؟پس هنوز جنسیت نی نی مشخص نشده اگه آنومالی نرفتی هنوز 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فاطمه اومدم تاپیک باردارا رو دیدم دلم خواست  خخخخخخخ  آخه نه اینکه من حاملگی خیلی راحتی ...

😁😁😁😁ای خاهر لعوکاربری بزن😁😁😁😁😁

همون دیگ.کم استرس کشیدیم هممون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بالایی واس ۱ بهمن پایینی امروز ۵ بهمن https://uupload.ir/files/c0tv_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۸۵۱۵۹.jpg

ای جااان چقدم پررنگ. شده😍😍😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

سلام مامان اتنا من دیروز دو تا بیبی چک مدیکور زدم هاله انداخت و امروز ونستلو زدم منفی شدم و ی هفته هم قبل پری هستم ...به نظرتون باردار نیستم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2706