2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
😁😁بزار بخوره نوش جونششش لابد خوشمزست 😄

مرسی عزیزم آره حتما خوش مزه ست اونقد ک من شیرینی دوس دارم و میخورم😀😀

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مريم جون من شيرم زياده ولي به نظرت شير خشك هم بدم بخوره ؟دلم ميخواد دوتا رو بخوره كه خودمم يكم راحتر ...

عشق جون ب نظر من فقط شیر مادر کافیه اگ شیرت زیاده شیر خشک نده بزار شیر خودتو بخوره  بچه هایی ک فقط شیر مادر میخورن سیستم ایمنی بدنشون فوق العاده قویه و ب راحتی مریض نمیشن اگر هم با ویروس مواجه شدن بدنشون میتونه راحت باهاش مبارزه کنه درسته شیر خشک وزن بچه رو افزایش میده ولی این افزایش وزن فایده نداره بلافاصله هم بعد قطع شیر خشک بچه وزنش کمتر هم میشه 

عشق جون من هر سری ک بچه رو شیر میدم فقط از ی سینه میدم دفعه بعد هم فقط ازونیکی این روش درستیه بنظرت؟ چون شنیدم مواد مغذی شیر بعد از ده دقیقه ی ربع شیر خوردن میاد خانومه تو بهداشت میگفت بذار تا ی ربع شیر بخوره بعد شیر اونیکی سینه رو بده چون چربی شیر ک باعث افزایش وزن بچه میشه بعد ده دقیقه میاد ب خاطر اون فقط شیر یک سینه رو میدم تا خالی بشه دفعه بعد میریم سر اونیکی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد پارمیس چی شد ؟چجوری بهش شیر دادی ؟  دستت درد نکنه گلم خوب کردی گفتی  منکه اینقد ...

مجبورم سوندبندازم 😔😔😔😔😔بی خبرم نذاری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
مجبورم سوندبندازم 😔😔😔😔😔بی خبرم نذاری

الهیی عزیزدلم

الان بزرگترم شده سوند انداختن سخت تر شده😔

منکه الان د‌و ساعته بیدارم شیر خشک بهش میدم ،هی میرم میشورمش تا که بیدار شه یه ذره بخوره 

میترسم اب بدنش خشک شه 😢

به ازای وزنش ۱۵۰ تا رو نمیخوره 😭

الهیی عزیزدلم الان بزرگترم شده سوند انداختن سخت تر شده😔 منکه الان د‌و ساعته بیدارم شیر خشک بهش می ...

خیلی خیلی اوق میزن چشاش قرمز میش...اشک ازچشاش میادگاهی بس ک بهش فشار میادبچه م....اوووه شیما من کف پاشوصربه میزنم سرزانوش آرنجش زیربغلش فکش و....ماساژمیدم ک حاج خانم بخوره

شایدطعم شیرخشکشو دوس نداره...پسرت چن وقتشه؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خیلی خیلی اوق میزن چشاش قرمز میش...اشک ازچشاش میادگاهی بس ک بهش فشار میادبچه م....اوووه شیما من کف پ ...

الهی بمیرم دلم کباب میشه تصور میکنم ،بگو اخه ‌خوشگل خانوم بخور که اینطوری اذیت نشی

فردا سه ماهش پر میشه ،تا همین چند وقت پیشم خوب بود ماشالا خوب شیر میخورد وزن گیریشم عالی بود ،ولی الان خودم میفهمم که خوب نمیخوره 

شیر خودم و میدم بهش براش کافیه ،ولی الان چون کم میخوره شیرخشک گرفتم که با شیشه بدم بلکه شیشه رو راحت تو‌خواب بخوره  

2738
خواهش میکنم عزیزم.... ببخشید من بعضی وقتا زیادی توضیح میدم کلا عادتمه.....      

این چه حرفیه عزیزم این از محبت و مهربونی تو هست مرسی 🌹 🌹 🌹 🌹 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
میگم جای سامی چقدر تو‌گروه خالیه  خیلی وقته نیومده نه ؟!؟ کی انومالی داره ؟ راستی از امیر عل ...

اره😢

گلم نی نی سامی گل دخمله رف آنومالی صحیح و سالم بود خداروشکر

نی نی امیرعلی هم گل دخمله💝

مامان اتنا جون بچه تون اینطوری بود بعد دکتر گفت چکار کردین ؟ راهش چی بود ؟

ببخشید عزیزم نگرانت کردم فقط میخواستم تجربه خودم رو بگم چون می‌دونم دکترا حساسیت رو خوب تشخیص نمی‌دن.... اگه وزنگیری خوبه که نگرانی ندارد... چون یکی از علایم حساسیت وزن نگرفتن بچه هم هست.......

هیچی خودم رژیمم رو تغییر دادم... محصولات گاوی مثل پنیر و کره وشیر و ماست و دوغ نخوردم..... خیلی وضعیتش بهتر شد..... البته یه چیزهایی جایگزین کردم.... نگران نباش.... بعضی وقتا هم بچه ها دوره ای اینجور میشن.بعدخودش درست میشه

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706