2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
والا اینا بیشتر برا تنبلی تخمدان .ولی ی چیزی ک هست اینه تخمک ک زود ازاد بشه از پرنگی کیت تا کمرنگی ه ...

اعظم جوون میگم فراسیون که میگی چجوری هس؟؟دم کردنی؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
امير علي جون حالا بايد چيكار كنم بياد پايين شيرينيجات اصلا لب نميزنم فقط خيلي كم برنج ميخورم حتي نون ...

منم مثل خودتم گیج وسرگردون 

من میوه میخورم خرما روزی یکی برنج هفته ای دوبار خیلی کم نان سبوس دار سنگک هر وعده دوکف دست 

حالا دوباره برم آزمایش بیینم اوصاع چطوره

خدا خودش به هممون رحم کنه

روزی نیم ساعت پیاده روی داخل سالن خونه 

شایدم بعضی روزا بیشتر مثلا یک ربع بعد ناهار یک ربع بعد شام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مثل خودتم گیج وسرگردون  من میوه میخورم خرما روزی یکی برنج هفته ای دوبار خیلی کم نان سبوس د ...

چند بود قندت عزیزم؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اخه چطور مراعات كنم كلا در روز دو قاشق غذا ميخورم اشتهام خيلي كم شده چيا خوب نيست بخورم؟😞

نون وبرنج خوب نیس در حد پنج قاشق بخور و قند وشکر وخرماهم زیاد نخور میوه فقط سه واحد

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2740
بله در حالت طبیعی برای زن باردار باید زیر90باشه

من اصلا آزمایش قند ندادم دکترم رو بگم برام بنویسه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
پانیذ جون نمیدونم چرا اینقدر از قند میترسم😰😰😰

والا حق داری منم همینم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
کره هم بده؟؟ کوکوسبزی چطور؟؟

کره رو نمیدونم منکه نمیخورم چون بهداشت به من گفت چیزای چرب هم نخور کوکوسبزی خوبه 

اره عزیزم قند نشونه نداره حتما یه چک بکن

از ازمایش اسپرم سردرمیاری واس یه بنده خداییه 

2706