2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان قدیمی و عزیزمن همراهان مهربون و دلسوزم  دقیق بعد یکسال برگشتم💋 خیلی وقته بعد زا ...

سلااام عزیز دلم.خوبی؟دخترای گلت خوبن؟

وااای چقدر جات تو تاپیک خالیه.من خیلی وقتا به یادت هستم.امیدوارم هرجا هستی شاد و سلامت باشی کنار همسر و دخترای گلت.اگه تونستی بازم بیا و خوشحالمون کن🙏❤

التماس دعا😘😘🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
به به تاج سرمون  منت سرمون گزاشت و افتخار دادن و تایپکو به گل روی خودشون خوش یمن کردن سلام عشقم ...

نسرین جان تویی بخدا من الان فهمیدم نسرینی 😁😁

خوبی عزیزم هدیه جان خوبه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم کاربریت سخته چقد😁 من ک با گیاهی جواب گرفتم ب نظرم خیلی بهتر تا این محرک ها الکی ک کیست میشه..ان ...

عزیزمممممممی آره سخته اسمم😂😂 ی دارویی بود تو تاپیک لوبیا ک برای زن و مرد گفته بود بخرین منم همونارو و خریدم عزیزم...ولی چشمممم حتما کم کم مصرف میکنم ..من مشکل تخمدانی ندارم خداروشکر بیشتر جنسیت برام مهمه اگه خدا بخواد 🙏🙏انسیون و فراسیون و ...برای جنسیت خوبه ؟؟؟خیلی ممنون ک وقت میزاری ج میدی 😘😘🙏

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
سلام دوستان قدیمی و عزیزمن همراهان مهربون و دلسوزم  دقیق بعد یکسال برگشتم💋 خیلی وقته بعد زا ...

به به سلام خانوم خانوما

چه عجب،خوبی?خیلی خوب کردی سر زدی

دخترای نازت خوبن?کوچولوت بزرگ شده?خوش میگذره

منو یادته??بالاخره خدا لطف کرد بهم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2728

سلاااام

خوبی فاطمه جون.خ دلم واست تنگ شده بود

خدا حافظ دختر کوچولوت باشه

خوشحال شدم اومدی. جات خ خالی بود

ایشالا همیشه شادو خوشحال باشی

😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
به به سلام خانوم خانوما چه عجب،خوبی?خیلی خوب کردی سر زدی دخترای نازت خوبن?کوچولوت بزرگ شده?خوش میگ ...

سلام عزیزدلم بله که یادمه خداروشکر انشالله به سلامتی بغل بگیری دونه الماست رو

خوابت چپ شد کاملا😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بچها منم جواب ازمايشم اومد دكترم مرخصي فقط به بهداشت نشون دادم گفت قندت واسه بارداري زياده در حالي ك ...

عشق جون قندت خوبه که👍

منم قند دادم ناشتا ۷۴بود

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلااام عزیز دلم.خوبی؟دخترای گلت خوبن؟ وااای چقدر جات تو تاپیک خالیه.من خیلی وقتا به یادت هستم.امیدو ...

وااااای سلام عزیزم

تیکرشو

انشاللع به سلامتی بغل بگیریش گلم

خدا حافظ خودت و عزیزانت باشه عزیزدلم❤️❤️❤️

2740
ماشالله ب کیانمهر عزیزم😙 آره ماشالله سفیده فسقلی باموهاو ابرو ومژه های بور و چشای رنگی😍😍😍😍

واااای نازی.عاشق نینیای بلوندم😗😍

کیانمهرم چشماش رنگیه😗😗🤗🤗پوستشم روشنه ولی موهاش مشکیه .کپی باباش😋

بهش میگم خب موهاتم بلوند میشد فسقل خان

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزدلم بله که یادمه خداروشکر انشالله به سلامتی بغل بگیری دونه الماست رو خوابت چپ شد کاملا😂

به به ببین کی اومده خوبی فاطمه جون؟

دلمون برات تنگ شده بود...منو یادت میاد😂🤭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلاااام خوبی فاطمه جون.خ دلم واست تنگ شده بود خدا حافظ دختر کوچولوت باشه خوشحال شدم اومدی. جات خ ...

سلام عشقم خوبی شبنم جان

پسرگلت چطوره ببوسش گلم از طرف من

خوشحالم که دلت شاد شد دوستم❤️❤️💋💋💋

خ‌دا خافظ خودت و عزیزانت باشه

به به تاج سرمون  منت سرمون گزاشت و افتخار دادن و تایپکو به گل روی خودشون خوش یمن کردن سلام عشقم ...

اخه تو عشق خودمی😍❤️💋

به به ببین کی اومده خوبی فاطمه جون؟ دلمون برات تنگ شده بود...منو یادت میاد😂🤭

سلام عزیزم ممنونم

شرمنده شما رو یادم نمیاد🙈

پیرشدم دیگه تو این چندماه

تیکرتم مبارک باشه دوستم به سلامتی بغل بگیری انشالله

سلام عزیزم ممنونم شرمنده شما رو یادم نمیاد🙈 پیرشدم دیگه تو این چندماه تیکرتم مبارک باشه دوستم به ...

عیبی نداره عوضش من تو رو یادمه👍😂😉

خوش اومدی به تاپیک گلمممممم

سلام عشقم خوبی شبنم جان پسرگلت چطوره ببوسش گلم از طرف من خوشحالم که دلت شاد شد دوستم❤️❤️💋💋💋 خ‌ ...

سلام عزیزم خوبم

فدات

پسرمم خوبه.اسمشو گذاشم کیانمهر، ۲ماهو ۸روزشه

الارا چند ماهشه؟

2706