2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
پانیذ جون مگه قندچند بود قبلا قندداشتی؟؟ شما میوه وغذا چی میخوری؟؟

من قبل بارداري نداشتم 

تو بارداري  قبلي داشتم 

ناشتام الان ١٠٨ اينا 

ميوه بله ميخورم روزي ٢ تا غذا هم نون برنج كمتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي الي جون كه جواب دادي♥️ قند دو ساعته چي هست اصلا فرقش با اون قند ٩٤ چيه؟ چطوري رژيم گرفتي؟من خ ...

قند ۲ ساعته قندی که ۲ ساعت بعد خوردن گلوکز میگیرن ازت، 

خرما و انجیر و مویز میخوردم ولی گذاشتم کنار چایی تلخ میخوردم ، روزی یه کف دست نون و یک کفگیر برنج بیشتر نمیخوردم ، سیب زمینی و ماکارونی که خیلی وقت بود قطع کرده بودم، میوه هم روزی سه واحد بیشتر نمیخوردم اونم بیشتر خیار و کاهو و سیب بود ، من تابستون بود رژیمم ،هندونه خربزه هلو و..‌ قطع ، ولی الان شما میتونی مرکبات و انار بخوری

خدایا شکرت
2731
مرسي الي جون كه جواب دادي♥️ قند دو ساعته چي هست اصلا فرقش با اون قند ٩٤ چيه؟ چطوري رژيم گرفتي؟من خ ...

قند ۹۴ قند ناشتاست.

من بعداز اون قند با گلوکز دوبار دیگه هم آز قند دادم که بدون گلوکز بودن،  تو دوتاش قند ناشتا اول گرفتن بعدش ۹۰ دقیقه بعداز صبحانه دوباره خون گرفتن

خدایا شکرت
تاج سرمه مهتاب خانم.... ازطرف من ببوسش جیگرخاله رو😙😙😙.هنوزبهش میدم ولی ازدیروز9/9/99بچه م سینه مو ...

حتما عزیزم😚😚

ای جان قربونش بشم من...الهی قربون اشکات بشم فاطمه 😢😢منم اشکم دراومد گلم...

خاله فداش شه...ان شالله روز به روز شاهد رشد بیشتری ازش باشی گل من...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ممنونم تبسم جون قربونت عزیزدلم  نه دیگه دلم آشوب نیست امروز خوبم خداروشکر 🥰❤

خداروشکر عزیزم 🌹 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آره، تا ۶ ماه فقط آد از ۶ به بعد مولتی و آهن ، مگر بچه نارس باشه یا وزن گیریش خوب نباشه

اره الی جون خودمم ب همین نتیجه رسیدم

الی خ مواظب باش.زایمان زودرس خ بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
تاج سرمه مهتاب خانم.... ازطرف من ببوسش جیگرخاله رو😙😙😙.هنوزبهش میدم ولی ازدیروز9/9/99بچه م سینه مو ...

اوخی

نازی .چ سفیده.ماشالا سفید برفیه😄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچها منم جواب ازمايشم اومد دكترم مرخصي فقط به بهداشت نشون دادم گفت قندت واسه بارداري زياده در حالي ك ...

عشقی مهم اینه از رنج آزمایشگاه پایین تره

بهداشت چیز زیادی بلد نیستن.ببر پیش دکترت

ولی از کلی گلوکز ک من دادم قند ناشتا باید زیر ۹۰ باشه

اوخی نازی .چ سفیده.ماشالا سفید برفیه😄

ماشالله ب کیانمهر عزیزم😙

آره ماشالله سفیده فسقلی باموهاو ابرو ومژه های بور و چشای رنگی😍😍😍😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
حتما عزیزم😚😚 ای جان قربونش بشم من...الهی قربون اشکات بشم فاطمه 😢😢منم اشکم دراومد گلم... خاله ف ...

واقعا حس عجیبیه مادربودن😭😭😭😭ماربشی مادرنشی😭😭

اشکات همیش ازسرشوق باش عزیزم🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خیلی ممنون اعظم جون ک جواب دادی فقط چون پری نیومده کلافه م ن پری میاد ن شیر!!!😕😕

کبسول شیر افزا بخور  دلستر مالت بخور اب هویج اینا همه شیر و سریع زیاد میکنه امتهان کن انشالله شیرت زیاد بشه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
قرصشیردهی چی؟؟حال بازخوبه ب قول خودت اون دوتاهستن😂😂😂هرجی خیره😏😏

قرص جلوگیری تو شیردهی همون پروژسترون دوزش زیاد میکنن ک باردار نشه ادم ولی زیر ۷۰ کیلو میتونن بخورن

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2706