2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
بسلامتی گلم..یه عکسه خاستم اینجابذارم نشد میفرستم تو نی نی پلاس ببین

فاطمه کیانمهر شیر خ کم میخوره

امروز ۶روزه ک واکسن زده.قبلا قشنگ شیرشو میخورد.الان زوری بهش میدم.نگرانشم ببرمش دکتر؟دقیق از روز واکسن اینحور شد بچم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میترسه.. تو شهرمون بیمارستان دو دفعه اول ای یو ای رایگانه میرم اونجا دوبار شانسمو امتحان کنم رایگان ...

انشالله ک باردار میشی..بهتر ک قبل ای یو ای گرمی زباد بخوری بعد ش سردی بخور ک لانه گزینی کنه اقدام هم نداسته باشه ۵ روز ک مایع خوب جمع بشه نشاسته بعد ش حتما بخور استراحت کن بعدش .

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسه.. تو شهرمون بیمارستان دو دفعه اول ای یو ای رایگانه میرم اونجا دوبار شانسمو امتحان کنم رایگان ...

دوستم iui انجام دادتاسه شب نزدیکی داشت بعدازiui واینکه چندروزاول نشاسته مثل ماکارانی وسیب زمینی زیادخوردوباردارشدهمون دفعه ی اول

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
2728
سلام اعظم جون خوبی؟ میگما کیانمهرو واکسن ۲ماهگیشو زدن امروز روز ۶هست .خ کم شیر میخوره.از روزیک واکس ...

سلام ببین کی اینجا س جیگر خودمون ماشاله چه زود ۲ ماه شد ..بچه ها بعد واکسن واکنش نشون میدن بعضی ها شیر اصلا نمیخورن  یا خواب شون بعد ۲ ۳ ماه تنظیم میشه دیکه برا شیر بیدار نمیشن حتما گوشت رو تایمر بزار خوابت نبره چند ساعت گشنه بمونه براش حرف بزن لالای بخون شیرش میدی اینا همه چی میفهمن تا بترسم شیر نمیخورن😁 چند کیلو بود؟

خخخ اعظم میرود برای اقدام😂😂😂😂😂

خاک تو سر اعظم  بهداشت میگه چاقی قرص تاثیر نداره ال دی هم شی  قطع میکنه برا همون ۱ بار در ماه هم باید تنم بلرزه ..وای ن فاطمه مامانم دیسک گردن داره اریا نهایت ۱ دقیقه بگیره شوهرم هم ک نا امیدم اصلا نمیتونم بش فکر کنم همین اریا هم با خون و دل بزرگ میکنم بخد

میدونی ۷۴ کیلو شدم😎😃 ۸۴ بودما ۱۰ کیلو کم کردم سر دوماه😎 مانکن شدم واس خودم😂😂😂خیلی کاهش سایز ...

وااای چه عالی خیلی خوبه ۷۰ تا بشی ک دیگه نور علی نور الان داروهایی ک میخوری خیلی بیشتر قبل اثر داره

2738
سلام ببین کی اینجا س جیگر خودمون ماشاله چه زود ۲ ماه شد ..بچه ها بعد واکسن واکنش نشون میدن بعضی ها ش ...

خ باهاش صحبت میکنم اما فایده نداره.یعنی کی خوب میشه؟

اعظم ۳۷هفته کیسه ابم پاره شد😐۲۷۵۰بود طفلی

۲ماهگی ۵کیلو شد.میترسم وزن زیاد نکنه

گوشیمو رو الارم میزارم.نمیخوره ک .یا کم میخوره

ببرمش دکتر بهش مولتی بده؟؟

اوووف راستی شیرم کمه شیرکمکیم بهش میدم.فعلا ک آقا سینه خ کم میگیره.شیشه هم کم میخوره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام اعظم جان ممنونم ازت مامانم سنی نداشت سایت خرابه که عکسشوبرات بدارم مامانم ترسیدازکروناراضی به د ...

خدا رحمت ش کنه😔 مامان منم نمیرفت دکتر اوایل ش هم راضی نبود سرم و امپول بزنه از بس همه میگفتن نزنی بدتر میشی اونم ۲ هفته اول ک خود درمانی کرد نابود شد انقد صورتش آب شد سرفه ها وحشتناک ک گریه میکرد باهاشون دیگه ب زور شوهرم براش سرم زد خودش گفت انگار دارم سبک میشم بعد ۱ ماه بهتر شد الانم ک الان هنوز مث اولش نشده صورتش پژمرده س 

خ باهاش صحبت میکنم اما فایده نداره.یعنی کی خوب میشه؟ اعظم ۳۷هفته کیسه ابم پاره شد😐۲۷۵۰بود طفلی ۲م ...

خوبه نسبت ب وزن تولدش چون سینه کم میگیره شیرت کم میشه ارده و شیره بخور ک شیرت قوی بشه ژنتیک لاغری ندارین؟؟اکثرا ژنتیک تاثیر داره کف پاش و قلقلک بده ک بخوره گوشش ماساژ بده چون خوابش میبره شاید دلش درد میکنه ..ب جای اد میتونی مولتی ویتانین بهش بدی بخوره ولی ب داروخانه بگو برا زیر ۶ ماه میخوای خارجی بهش بده بعد ۳ ماه بهتر میشه 

خوبه نسبت ب وزن تولدش چون سینه کم میگیره شیرت کم میشه ارده و شیره بخور ک شیرت قوی بشه ژنتیک لاغری ند ...

لاغری ک خودمم البته ن لاغرم ن تپل.ولی قبل واکسن خوب میخورد.یهو اینجور شد

ن دلش درد نمیکنه.اعظم بچم خوب بود.حالادی ذره میخوره و میخوابه.دیگ کار از قلقلک گذشته.وای اینم دردسر جدید منه

وای انقدر خسته میشم واسه بچه داری دیگ کیانمهر ک کم شیر میخوره یباره شدم.همش بیدارش میکنم شیر بخوره بی فایدس

ببرمش دکتر؟مولتی بخوره مثه قبلش میشه؟

لاغری ک خودمم البته ن لاغرم ن تپل.ولی قبل واکسن خوب میخورد.یهو اینجور شد ن دلش درد نمیکنه.اعظم بچم ...

ببین پسرت خیلی باهوش عکس العمل نشون داده ب واکسن بعد ۱ ماه خوب میشه دکتر کاری نمیکنه میگه طبیعی اخه مشکل خاصی نیست نهایت میگه سیر حتما.. مولتی اشتها رو بازتر میکنه 

ببین پسرت خیلی باهوش عکس العمل نشون داده ب واکسن بعد ۱ ماه خوب میشه دکتر کاری نمیکنه میگه طبیعی اخه ...

اره معلومه خ باهوشه.از ۱ماهش ک بود میخواس بلند بشه.با همه هم حرف میرنه😁هرچی میبینه رو میخواد بگیره

خ حالم بده.نگرانشم. میترسم خوب وزن نگیره

راستی مامی سایز ۲میبندم نباید ۳ببندم؟

هی مامی عوض میکنم ببینم کدوم خوبه

انشالله ک باردار میشی..بهتر ک قبل ای یو ای گرمی زباد بخوری بعد ش سردی بخور ک لانه گزینی کنه اقدام هم ...

ممنون ان شاءالله

اهان باشه .. مرسی ان شاءالله که همون بار اول بگیره الهی آمین🤲🏼

2706