2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الی جون چه خبر؟ میگم کدوم ازمایشگاه و سونوگرافی میری که کارش دقیق باشه.

ممنون خوبی 

سونو رفتی ؟

والا من رستاک طهماسب رفتم خیلی راضی نبودم 

خیلی معطلی داشت بعد کلی وقت دو‌تا خانوم سونو میکنن آخر سر در حد ی دقیقه اصل دکتر چک میکنه 

آزمایشگاه من موارد روتین رو آزمایشگاه ارمین میرم 

برا موارد ژنتیک هم نجم آبادی تو شهرک غرب 

2728
فردا ميبرم آزمايش دوباره ببينم چنده .البته از اينا ميبرم كه ميذارن پيشوني ، ازمايش گناه داره من رفت ...

والا من هنوز دکترم‌ مشخص نیست 

ولی تیم جراحی ب نظرم خیلی مهمه که خوب بخیه بزنه و ظریف بزنه 

فعلا پیش حنطوش میرم تا بعد امینو تعیین تکلیف شدم پیش ی دکتر ثابت برم 

سلام ب رو ماهت ممنون بهترم  شما خوبی

خب خدارو شکر عزیزم..فکرم خیلی پیشت بود....

منم خوبم عزیزم😚😚

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
فدات گلم خوبيم پس هنوز مرخص نشده انشالله زود خوب شه‏🙏🏻🙏🏻🙏🏻 خيلي سخته بچه بيمارستان باشه

سلام شیما جون خوبی تبریک میگم قدم پسر نازت رو 

انشاالله همیشه  سالم و شاد کنار هم باشین 💙💙🤩🤩🌷🌷

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
ممنون خوبی  سونو رفتی ؟ والا من رستاک طهماسب رفتم خیلی راضی نبودم  خیلی معطلی داشت بعد ...

قربونت.نه هنوز سونو نرفتم.دنبال یه جای خوبم برم سونو و آزمایش.منم هنوز دکترم معلوم نیست.توکل به خدا بینم چی میشه.ممنون🙏🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
قربونت.نه هنوز سونو نرفتم.دنبال یه جای خوبم برم سونو و آزمایش.منم هنوز دکترم معلوم نیست.توکل به خدا ...

عشق جون چند هفته میری سنو؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها گلوم درد میکرد شب ۲قاشق غذا خوری عسل خوردم صبح هم همینطور برا جوجوم ضرر نداره تا حالا رعایت ک ...

نگران نباش عزیزم سه ماهه اول ضرر داره الان مشکلی نداره ۴ قاشق 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها گلوم درد میکرد شب ۲قاشق غذا خوری عسل خوردم صبح هم همینطور برا جوجوم ضرر نداره تا حالا رعایت ک ...

عزیزم من کل بارداریمو  عسل خوردم صبحانه حداقل یک روز میون 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عشق جون چند هفته میری سنو؟

سلام عزیزم کی میری سونو ؟ انشاالله اول سالم باشه بعدم یه پسر تپل 🥰💙

2706