2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014187 بازدید | 355184 پست
قربونت ابي جون ما هم خوبيم شكر😍 منم سر بارداريم ٢٥ كيلو اضاف كردم ولي الان همون وزن سابقم هستم من ...

سلام قربونت برم خداروشکر انشالله همیشه خوب و عالی باشید ❤

اوه تو هم مثل من اضاف کردی که 😅

عشق جان راستش چی بگم ورزش که میکنم اما انگار یکم دیر شروع کردم و غذامم به نسبت کمتر کردم اما اشتهام زیاده متاسفانه 

منم وزنم داشت خوب میشد که یهو شیرم کم کمتر شد و کلا قطع کردیم 

وزنمم دقیقا روز به روز برگشت به زمان بارداری اینقدر روزام با بچه مشغول میشدم که از خودم یادم رفت خصوصا کرونا هم شد یکسره تو خونه وخانوادمم ازم دورن خیلی 

خلاصه درباره رژیم غفاری اتفاقا خیلی شنیدم و بهشون پیام دادم اینستا اما پیگیری نکردم دو دولم که ایا میتونم یا نه چون شنیدم سخته 

تو خودت اگه پیشنهادی داشتی فعلا بهم بگو چطوری رژیم گرفتی و به وزن سابقت رسیدی من شکم و پهلو عذابم میده بقیش خوبه😁😁

راستی شنیدم دارچین و عسل ..ناشتا چربیسوزه تو هم شنیدی؟؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
خانوما توروخدا جواب من وبدین.من دارو اعصاب میخورم.روزی یه سیتالوپرام و دوکسپین.قصد بارداری دارم ولی ...

عزیزم دوست منم ایجوریه دکترش گفته باید زیر نظر خودشون باردار بشه انگار داروی جایگزین یا دوز کمتر میدن که خطری نداشته باشه برای بچه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام قربونت برم خداروشکر انشالله همیشه خوب و عالی باشید ❤ اوه تو هم مثل من اضاف کردی که 😅 عشق جان ...

ابي جون من خودم برنج رو حذف كردم غذامم خيلي كم كردم ولي ميوه و اجيل ميخوردم غذا دو لقمه بيشتر نميخوردم و تردميل كار ميكردم خبلي وزنم خوب شد مخصوصا شكم پهلوم ٨٠ درصد رفت كربوهيدرات كم بخور غذاتو با يه كم نون بخور و ورزشاي شكمي برو اگه يه مدت انجام بدي مطمعن باش وزن كم ميكني ولي چيزاي مقويتو بخور 

والا نشنيدم راجب دارچين ولي كلا خواصش خيلي خوبه هروز دم كن بخور اما گرميه اگه طبعت گرمه مواظب باش به نظر من هيچي بهتر از كم خوري نيست

♥️
ناف بند برا چی ؟ افتاده ها

ناف بند بست دختر خواهرشوهرم خیلی خوب بود گلم

اره اونم بعد از اینکه افتاد بست

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2728
اوووف کسی نیس؟؟

فرشته جون رابطه بدون محافظت داشتی؟بیبی چک زدی؟سیکلت عقب افتاده؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
فرشته جون رابطه بدون محافظت داشتی؟بیبی چک زدی؟سیکلت عقب افتاده؟

رابطمون  که کلا بدون محافظته😅😅 نه عزیزم تازه مریض شدم امروز باید۱۶.۱۷سیکلم باشه.‌‌‌

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
خانوما توروخدا جواب من وبدین.من دارو اعصاب میخورم.روزی یه سیتالوپرام و دوکسپین.قصد بارداری دارم ولی ...

با دکترت مشورت کن. اگه داروهات مشکلی ایجاد نکنه برای بچه یا مشکل خودت رو تشدید نکنه بهت مجوز بارداری میدن. ولی حتما وقتی دارو مصرف میکنی به پزشک زنان و پزشک اعصابت موضوع رو بگو. درستش اینه که پزشک زنان از پزشک اعصابت مجوز کتبی بگیره

2738
سلام سامی میگم من ترشح صورتیم دیگه از دیشب تموم شده... دیشبم ترشح تخمکگذاری مایل ب ژله ای داشتم اقد ...

به نظرم علائم تخمک گذاری هست ولی کیتت منفی بود درسته؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام  بچه ها میگم ناف پسرم افتاد باید چیزی بزنم بهش یا نه ؟ بعد یه کوچولو هم خون اومد اشکال د ...

سلام شيما جون خوبي؟ بهتري؟؟

خون نه اصلا مشكلي نداره، دختر منم يكمي خون اومد من ترسيدم از دكتر پرسيدم گفت مشكلي نيست 

من  مادرشوهرم زردچوبه ريخت بعد سكه گذاشت با گاز استريل بست گفت اينطوري عفونت نميكنه و نافش خوشگل ميشه😂😂😂 مادر شوهر است ديگر... ولي به نظرم هيچي لازم نيست بزاري 

2706