2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
سلام یوکابد جون حلقه اصلا خوب نیست در اینده براشون مشکل درست میکنه زود انزالی میاره من از چند تا جرا ...

نه عزیزم جراحی برای سن های بالاست خود دکتر به من گفت جراحی برای نوزاد خطرناکه سنتی یه روش قدیمی هست،وقتی یه روش جدید میاد چرا ماهنوز به سنتی چنگ بزنیم!حتما سنتی مشکلی داشته که روش حلقه اومده،بعد هم عزیزم زودانزالی از آلت نیست!زودانزالی مربوط به مغزه و سلول های اون قست از مغز که برای ارضا شدن و ایناست!وگرنه اگه زود انزالی برای آلت بود که با دارو رفع نمیشد اونوقت باید التو جراحی میکردن برای زود انزالی

کلینیک ختنه توی تهران روش حلقه رو پیشنهاد میده دیگه از اون که بالاتر نیست

با کمال احترام بهت دوست عزیزم ولی حرفتو قبول ندارم❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام یوکابد جون حلقه اصلا خوب نیست در اینده براشون مشکل درست میکنه زود انزالی میاره من از چند تا جرا ...

اینجوری مردای قدیم که همه سنتی ختنه شدن اصلا نباید زودانزال باشن پس چون سنتی ختنه شدن ولی متاسفانه بعضیهاشون شایدم خیلیاشون زودانزال هستن،درست میگم؟

پس ربطی به نوع ختنه نداره!!!

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم ای جانم خدایا شکرت ای خدا هزاران مرتبه شکرت  وای نمیدونی چقدر خوشحال شدم خیلی ساله منت ...

مرسی گلم انشاالله بزودی قسمت خودت بشه و دعا کن بارداریش حقیقی باشه🤲🏻

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
ای جان خدا رو شکر چه خبر خوبی خدا رو شکر هزار مرتبه شکر . از طرف من بهش تبریک بگو خیلی دوست داشتم دو ...

مرسی عشقم انشاالله بزودی نوبت خودت برسه🌹🤲🏻

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سامیار جونم شما رو هم یادمه عزیزم .محمدم یک سال و ۳ ماهشه  شیطون بلایی شده واسه خودش . ان شاا ...

آخییییی عزیزم خدا حفظش کنه برات محمد جون رو از طرف من ببوسش قربونش برم 😘❤هنوزم چهره نازش یادمه 😍

چقدر زمان زود میگذره‌....انگار همین دیروز بود که ازسنو جنسیت اومدی وگفتی بعداون همه سختی وانتظار به مراد دلت رسیدی 🥰یادش بخیر ....خداروشکر انشاءالله همیشه کنارخانوادت دلشادوسلامت وموفق باشید ❤🤲🏻

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم،شکر خدا خوبه آره دیگه داره مرد میشه😂😂همش بهش میگم قربونه خودت و زنت برم😂😂 خودت خوبی ...

آخیییی خدابرات حفظش کنه مرد کوچکت رو عزیزدلم 🥰❤😘

خداروشکر واقعا.....

خودمم خوبم عزیزم...اقدام داشتم این ماه ۱۰مهر موعدم هست ...

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مرسی گلم انشاالله بزودی قسمت خودت بشه و دعا کن بارداریش حقیقی باشه🤲🏻

ممنونم عزیزم ❤😘انشاءالله یک بارداری سالم رو پشت سر بزاره و نی نیش رو سالم وسلامت بگیره بغلش واشک شوق بریزه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

2738
نه ازش خبر ندارم... مگه بچه ش کی بدنیا اومد؟ ای جانم دوباره حامله س...هزارماشالله منم دومی رو میخ ...

پسرش از محمدعلی من پنج روز کوچیکتره 

ان شالله پس به زودی با تیکر میبینمت عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزم خوبی بچه هات چطورن ؟یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنی .یکی از بچه های قدیم تاپیک بعد ...

وای مامان ستایش جان خوبی؟ یعنی باور کن یاس بارداره ؟خدایا شکرت خدایا شکر

نمیدونی اول صبح چقدر خوشحالم کردی با این حال خوبم دعا میکنم زود زود تو و محیا و رز و بقیه منتظرا هم باردار بشن و دلشاد بشیم 

ممنونم عزیزم ❤😘انشاءالله یک بارداری سالم رو پشت سر بزاره و نی نیش رو سالم وسلامت بگیره بغلش واشک شو ...

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر ؟ کی بیبی میزنی ؟ من شدیدا منتظرم

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر ؟ کی بیبی میزنی ؟ من شدیدا منتظرم

سلام اعظم جون قربونت برم خوبم....والا خیلی بتونم طاقت بیارم تا ۹ مهر انشاءالله صبحش میزنم ومیام تاپیک 

سلام اعظم جون قربونت برم خوبم....والا خیلی بتونم طاقت بیارم تا ۹ مهر انشاءالله صبحش میزنم ومیام تاپی ...

یعنی دو روز دیگه 

ان شالله خوشحالمون میکنی عزیزم بیصبرانه منتظرم

یعنی دو روز دیگه  ان شالله خوشحالمون میکنی عزیزم بیصبرانه منتظرم

آره دوروز دیگه ...قربونت برم که انقدر ماهی انشاءالله بتونم خوشحالتون کنم 😘❤

آره دوروز دیگه ...قربونت برم که انقدر ماهی انشاءالله بتونم خوشحالتون کنم 😘❤

با اون دلی که تو داری خدا راضی نمیشه که ناراحت بشی عزیزم 

ان شالله به امید خدا خوشحالمون میکنی عزیزدلم

2706