2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام گلم . ممنون از احوال پرسیت . پدرم مدتی بود صداش گرفته بود رفت دکتر براش عکس نوشتن بعد جواب عکس ...

کار خوبی میکنید چندتا دکتر ببرید 

ببین یکی از اشناهای ما همین جوری صداش گرفت و دیگه اصلا بالا نمیومد ،بیشتر دکترا سرطان تشخیص دادن 

تا اینکه اخرین دکتر گفته بود کیسه صفراش پر شده زده به صداش و باید همین الان عمل بشه 

بعد عمل کیسه صفراشم خوب شد

شما هم این گزینه رو در نظر بگیرید و به دکتر بگید 

انشالله که بلا بدوره و زود خوب میشن 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عشقم خوبی من امروز 12 سیکلمم کیت زدم میشه نظرتو بدی  اعظم جون بدبختی منو میبینی هرماه یه ...

تبسم سشوارم بگیر خیلی خوبه 

لباس زیرم نپوش

کیتت خوب رنگ گرفته ،همیشه چند ساعت تو اوج میمونه 

2728
اره عزبزم خییییییلی خوردم ولی ماهی ک باردار شدم نه فقط گیاهی خوردم با محرک ضخامتم کم میشد یا فولی ها ...

ببخش هی سوال میپرسم میشه بگین قبلش چه قرص محرکی میخوردین وبعدش گیاهی چی استفاده میکردی ماهی که باردارشدی ؟؟

الهام گفت چهل روز به بعدش داره شماره یک تنش میکنه اعظم عکس اریا و رو با تشکش برام بفرست ببینم

سلام گلم میگم اون تاپیکه که رژیم بود همه رژیماشون رو توش نوشته بودن چه جوری باید پیدا کنم ؟؟؟

2738
کار خوبی میکنید چندتا دکتر ببرید  ببین یکی از اشناهای ما همین جوری صداش گرفت و دیگه اصلا بالا ...

خدا کنه  مال پدر منم چیز ساده ای باشه دعامون کن شیما جون 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ویار شدید شدید نه چیزی میتونستم بخورم نه کاری میتونستم بکنم ،همش حالم بد بود و بالا میاوردم  م ...

نه من اصلا ویار ندارم.مثل قبلم.یه وقتایی شک میکنم باردارم😁

البته من وقت دخترمم اصلا ویار نداشتم تا ماه آخر.همه بهم میگفتن انگار نه انگار بارداری.نه از چیزی خوشم میومد نه بدم میومد.اینسری ففط سینه هام درد میکنه.

میگم سینه هات چی درد داره؟کدوم بزرگتر شده؟بعد ببخشید ادرارت چه رنگی شده؟؟🙈🙈

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
جدی ؟🥰 انشاءالله خیره ❤ممنونم الی جون بابت دلگرمیت انشاءالله گل دخترت رو صحیح وسلامت بگیری بغلت😘❤ ...

آره عزیزم، خودتو با چیزی سرگرم کن خیلی بهش فکر نکنی

خدایا شکرت
الین جان قرص اهن نمیخوری مگه؟؟یه مقدار کم‌ خونی داری قنوت هم بالاست احتمالا باید انسولین بزنی ک برا ...

میخورم قرص آهن ، از یکسال قبل بارداری که چکاپ دادم کم خونی داشتم دکترم اسید فولیک ۵ گفت بخورم ولی آهن رو دوماهه تجویز کرده

واسه قندهم مراعات کردم یه مدته قند و شکر وشیرینی نمیخورم ،چرا اینجوری شده آخه 

چرا بارداریم اینقدر پراز استرس و مشکل شد   

خدایا شکرت
2706